Podnikatelská půjčka je určena nováčkům i zkušeným

Malý provozní úvěr, se kterým se pojí jen minimální porce administrativy? Snad každý OSVČ něco podobného v minulosti potřeboval. Zvláště na začátku kariéry se ale bankovní domy netváří nijak přívětivě. Kdo za sebou nemá historii, jako by pro banky snad ani neexistoval! S výběrem vhodného produktu samozřejmě není kam spěchat, nicméně platí, že nebankovní sektor je klientsky přívětivější. Bude také mít méně otázek a podmínek. Nabídne vám půjčku, kterou lze využít na cokoliv, co souvisí s vaším podnikáním. Může to být nákup materiálu, ale i vybavení do dílny, elektroniky do kanceláře a podobně.

Připraveno je až třicet tisíc korun

Jen minimum administrativy, hlavně takové, kterou vyžaduje zákon. Samozřejmě, tohle všechny OSVČ, co mají papírování doslova nad hlavu, určitě potěší. Podnikatelská půjčka nabídne široké možnosti i nováčkům, jimž přijdou vhod prostředky na počáteční investice. Nezáleží na tom, co se bude konkrétně financovat. Každý podnikatel má svou jasnou představu, nač peníze využije a otázky tedy nejsou nutné. Kolik peněz je tedy k dispozici? A jakou podobu může mít splátkový kalendář?

  • 5 tisíc korun je minimální částka, o které lze jednat. Stačí na mobil, tablet nebo pojistné.
  • 30 tisíc korun je naopak maximem. Účel přitom nerozhoduje, půjčit si lze úplně na cokoliv.
  • Splátkový kalendář si můžete rozložit mezi 7 a 30 dnů, záleží na tom, čemu dáváte přednost.
Tip redakce:  Jak zaujmout klienty? Zvolte vhodné propagační předměty

Rychlá transakce bez dalších starostí

Jaká vlastně je půjčka pro začínající podnikatele? Transparentní, rychlá a jednoduchá, nebudete na ni dlouho čekat. Vyplacení proběhne už do deseti minut od momentu schválení, což OSVČ na samém začátku kariéry nepochybně usnadní jejich práci. Kdo by chtěl čekat několik dnů na malou provozní půjčku? Mnohem lepší bude, když půjde využít peníze hned!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz