Podnikat bezpečně, co to znamená?

I když se pro mnohé zaměstnance může zdát podnikání jednoduché, není to tak. Podnikatelé se musí snažit podnikat bezpečně, tudíž podle pravidel a zákonů, aby nemuseli platit zbytečné pokuty v případě, že přijde neohlášená kontrola ze státní správy či z jiných institucí. Abychom byli konkrétní, podnikatelé musí mít vyřešeno BOZP a PO, tedy bezpečnost práce a požární ochranu. Jelikož se jedná o zákonné povinnosti, v případě neohlášené kontroly z OIP jsou podnikateli přiděleny velké pokuty, které se mohou dostat až do výše několika set tisíc korun. Je proto lepší podnikat bezpečně s vyřešenou BOZP a PO.

Jenže ne každý podnikatel má na záležitost, jako je bezpečnost práce a požární ochrana, čas. Proto je lepší využít služeb firem, které se na BOZP a PO zaměřují. Vhodnou firmou je firma Extéria, která se o BOZP a PO firmy postará.

Co obsahuje roční balíček BOZP a PO

V ideálním případě se objednává roční balíček služeb, který v sobě zahrnuje vše od zpracování dokumentace přes školení zaměstnanců a kontrolu pracoviště až po vyřešení pracovních úrazů. I když si mnozí lidé mohou myslet, že takový balíček služeb bude drahý, opak je pravdou. Firma Extéria se vyznačuje cenami, které jsou v porovnání s konkurencí skutečně nejnižší. To však v žádném případě nemá dopad na kvalitu služeb. Profesionální přístup je zajištěn vždy, ať už je klientem drobný živnostník nebo velký podnikatel.

Je nutné zdůraznit, že se nikdy neplatí nic navíc. Najeté kilometry, služby technika, zastoupení při kontrolách z Inspektorátu práce či z Krajské hygieny – to vše je v ceně ročních služeb.

Tip redakce:  Atraktivní brigáda nejen v létě

Kladných recenzí nemá nikdo tolik

Pokud se budete rozmýšlet dle počtu kladných recenzí, nebudete nad firmou dvakrát váhat. Extéria se totiž řadí k dlouhodobě nejlépe hodnoceným firmám, jež se na BOZP a PO zaměřují. Přidejte se ke spokojeným klientům a už nikdy neplaťte zbytečně.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz