Podnikání bez rizika

Kdo dnes může podnikat bez rizika? Jste si jistí, že štěstí a náhoda bude na vaší straně a že se vám smůla vyhne? Můžete se pohybovat v průměrné vrstvě a být tak nějak uprostřed anebo můžete být na vrcholu díky své strategii. Zenron pomůže s krizovým managementem, anonymitou vlastnictví, daňovou optimalizací nebo případnou insolvencí. Neváhejte začít hned!

Vstupte do zahraničí

Spousta podnikatelů z České republiky převádí sídlo své firmy do zahraničí. Důvodem jsou jednoduše daně. Důvodem ale nejsou pouze daňové ráje a offshore společnosti, ale i anonymita vlastnictví, snížení byrokracie a významný růst na trhu obecně. Offshore společnosti nabízí kromě snížení daní i ochranu majetku. Můžete si jednoduše rozdělit majetek do více subjektů. Ochrana před exekucí pro podnikatele je jedním z těch hlavních důvodů takového podnikání. Převod firem do zahraničí je tedy správný krok v podnikání. Optimalizace daní ale neznamená nelegální chování, tedy neplacení. Pozor, nepleťte si to!

Tip redakce:  Se závěrečnou vizitkou vašeho studia pomůžou supervazby!

Snadné oddlužení

V současné společnosti není zase až tak těžké se v oblasti podnikání dostat do finančních problémů. Exekutoři v České republice mají navíc neuvěřitelnou moc. Zenron nabízí správu a odkup pohledávek. Je to cesta, jak zakončit neúspěšné období vašeho podnikání a nasednout zpět na koně a jet dále.

Založení firmy nemusí být zase tak složité

Česká byrokracie je opravdu zdlouhavá, samá povolení a schválení nejsou snadná. Pokud zvolíte cestu tzv. ready made společnosti, ušetříte čas, a to je v podnikání přeci jen důležité. Jedná se v podstatě o předpřipravené firmy, můžete rovnou začít podnikat. Sídla společností můžou být i v zahraničí. Podpoří vám tak váš profesní růst a expanzi. Ready made společnosti mají už svou historii, což je výhoda, a vy můžete snadno pokračovat.

Tip redakce:  Perfektně zorganizovaná akce? Nepodceňte sílu profesionální audiovizuální techniky

Obraťte se na Zenron a nebojte se podnikání!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz