Podgora Vás naláká na své krásné pláže

Pokud se letos chystáte na dovolenou a hledáte místo s krásnými plážemi a průzračným mořem, pak je pro Vás Podgora v Chorvatsku tím pravým místem. Oblast potěší i náročnější turisty, protože mnoho pláží se může pochlubit udělenou modrou vlajkou.

Modrá vlajka, to je záruka kvality

Jaderské moře je bohatým místem na velké množství ostrovů, zátok a útesů a najdete zde plno oblázkových pláží a sem tam pláž písčitou. Pláže, oceněny modrou vlajkou, disponují průzračným mořem, udržovanou infrastrukturou, bezpečností a bohatým vybavením. Modrá vlajka totiž symbolizuje mezinárodní ocenění za čistotu moře a jeho okolí, udržování pláže a zachovalost životního prostředí. V Chorvatsku najdete 99 takto oceněných pláží a 19 oceněných jachtařských přístavů.

Tip redakce:  Užijte si luxusní dovolenou na Srí Lance

Lákadlo pro turisty

Na plážích kromě hotelových komplexů najdete také tobogány pro děti, volejbalová hřiště, bary, taverny a restaurace, které můžete navštívit při procházce po promenádě. Pláží je tady opravdu dostatek. Od těch turisty velmi oblíbených až po odlehlejší, které čekají na to, až je objevíte. Pokud tedy preferujete klidnější pláže, kde si chcete dopřát klid, pak určitě zvolte pláže dál od civilizace a turistické vřavy.  

Ubytování kousek od moře

Pokud si nepotrpíte na dlouhé procházky a chcete mít moře hned za dveřmi, ideálním ubytováním je pro Vás Vila Mirjana, která je vzdálená pouhých 30 metrů od moře. S rezervací ubytování Vám pomůže CK Rywal, která se na dovolené v Chorvatsku specializuje.

Tip redakce:  Závěr roku oslavte v Karlových Varech v Bohemia-lázních

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz