Pneu na UNC lze sehnat přehledně v e-shopu

Prodej, servis a půjčovna stavebních a silničních strojů je dostupná pro všechny stavební firmy i jednotlivé zákazníky, kterým je zapotřebí konkrétních strojů k dlouhodobému i krátkodobému užívání. Odborné společnosti, kterým je denním chlebem práce na silnicích, pozemních komunikacích, činnost v trénu nebo lesích, si pneu na UNC, paletizační vidle, lopaty pro nakladače, radlice, vibrační techniku, vibrační desky a válce mohou přijet osobně do Mostu, pokud sídlí v okolí tohoto města. Kdo to má do Mostu daleko, může si jednoduše vybrat konkrétní části i celé stroje vybrat v přehledně řazeném e-shopu. Jednotlivé součásti jsou zde řazeny podle ceny, oblíbenosti i podle daných výrobců.

více v článku...

Pneumatiky pro nakladače a další důležité díly vám budou zaslány ihned po objednání

A tak si konkrétní pneumatiky pro nakladače můžete vybrat podle ceny, vlastností a značek. Pneu se pohybují v cenovém rozpětí od 1271 do 4840 korun. K dispozici jsou pneu od výrobců Camso, Galaxy, Voltyre a WAY. K nejprodávanějším značkám se řadí pneumatiky od zhotovitelů Voltyre a Way.

Tip redakce:  Jak probíhá montáž garáže?

Jaké vlastnosti mají nejprodávanější pneumatiky pro smykem řízené nakladače Voltyre?

Podíváme-li se blíže a podrobněji například na pneumatiky pro smykem řízené nakladače od prověřeného ruského výrobce Voltyre patří k nejoblíbenějším díky kvalitě a svému záběru. Pneumatiky se dodávají včetně duší a jejich cena je okolo 2345 korun za jeden kus bez DPH. Na pneumatiky se poskytuje roční záruční lhůta. Máte-li ve firmě smykem řízené nakladače, jakostní pneumatiky pro daná zařízení je vhodné zakoupit i do rezervy, zejména pokud vaše staré již dosluhují. Na podmáčeném a nezpevněném terénu jsou kvalitní pneu základem rychlé a dobře odvedené práce. Nenechte své zákazníky zbytečně čekat a dokončete zadané zakázky co nejdříve i díky kvalitním součástkám na svých stavebních strojích.

Tip redakce:  Jaký druh užitkového vozu je pro vás nejvhodnější?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz