Plazmalifting v kombinaci s ozonoterapií

Estetická medicína prošla již takovým vývojem, že dokáže téměř zázraky. V poslední době na ni spoléhá stále více lidí, kteří by si přáli alespoň trochu vylepšit svůj vzhled nebo si co nejdéle zachovat mladistvou pokožku. Jednou z metod, která v takových případech dosahuje skvělých výsledků, je i plazmalifting nebo ozonoterapie.

Plazmalifting s kyselinou hyaluronovou

Plazmalifting se provádí pomocí aplikace pacientovy plazmy přímo do podkoží. Před samotnou aplikací je plazma ještě obohacena o trombocyty, které vylučují růstové faktory a pomáhají omlazovat pokožku. Krevní plazma sama o sobě obsahuje enzymy, hormony, bílkoviny, vitamíny a mnohé další látky působící příznivě na obnovení pokožky. Na pražské klinice Altos navíc nabízí i plazmalifting s kyselinou hyaluronovou, která dokáže spouštět proces novotvorby kolagenu a fibroblastů zodpovědných za pevnost a pružnost pokožky.

Ozonoterapie

Ozonová terapie využívá léčivou moc ozonu, tedy tříatomové molekuly kyslíku. Ta má schopnost léčit trofické vředy, cukrovku, křečové žíly nebo pankreatitidu. V rámci dermatologie se využívá pro zmírnění projevů stárnutí pokožky. Pomáhá i při odstraňování vrásek, zlepšení kontur obličeje, léčbě jizev, strií nebo celulitidy.  Příznivě ovlivňuje také stav nehtů, vlasů a zmírňuje projevy akné. Ozonoterapie má rovněž detoxikační účinky, pomáhá při hojení ran a zánětů, posiluje imunitu.

Vzhledem k povaze jednotlivých zákroků je možné plazmalifting a ozonoterapii dokonce spolu kombinovat a docílit tím ještě lepších a trvalejších výsledků. Pokud zvažujete podstoupení těchto nebo jakýchkoliv jiných zákroků estetické medicíny, neváhejte využít možnosti konzultace s odborníky. Díky tomu zjistíte, jaký zákrok by pro vás byl nejvhodnější a kdy by bylo nejlepší ho podstoupit.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz