Plastové boty Melissa Plastic Dreams vás budou bavit

Boty nemusí být vždy jen z klasických materiálů, jako je třeba kůže či plátno. V současné době je možné nosit také velmi kvalitní obuv z umělé hmoty. Známe již třeba značku Crocs, která ale nedisponuje až tak elegantní obuví. I ta se ale v Česku hodně uplatnila a našla mnoho příznivců. Po nich zavládlo další plastové šílenství po zbrusu nových botách. Zcela nepřehlédnutelné originály obuvi z plastu známe pod značkou Melissa Plastic Dreams. Cílová skupina této značky je zcela jiná, což na sebe prozradí nejen název značky, ale i jméno, které stojí za celým konceptem neuvěřitelně pěkných plastových bot.

Melissa a Vivienne Westwood

Excentrická ikona působící v britském designu jménem Vivienne Westwood je nepřehlédnutelná jako tyto boty. Punková minulost ženy z módního světa 70. let 20. století je známá a podepisuje se svým designem i na této velmi avantgardní obuvi. Po skončení své punkové éry se stále představitelkou stylu New Romantic a vrací ke svým původním kořenům. Pod značkou Anglomania najdeme mnoho lesklých plastových střevíčků, které jsou klasikou. Lodičky na vysokém podpatku disponující páskem kolem nártu s pěkně kulatou špičkou si lze pořídit i ve variaci z kůže. V plastové verzi kromě základních barev v podobě černé, bílé a béžové, můžeme objevit i červenou, fuchsiovou a nadčasovou námořnickou modrou. Klasikou je také elegantní styl Peek-a-Boo s prázdnou špičkou. Skvěle se hodí k šatům a sukni.

Neuvěřitelně sexy obuv

Každý pár obuvi je opravdu až nadpozemsky ženský a velmi sexy. Je světlým bodem v módní branži.  Hlavní devizou značky Melissa je její vysoce sofistikovaný design neusilující o to stát se produktem pro mnohé masy příznivců. Asi bude spíše s největší pravděpodobností pro opravdové znalce módy. Obuv sebou nese a odráží vášeň pro módu, do které třeba Lady Dragon vnesla až kontroverzní i intelektuální náboj. Melissa Plastic Dreams jsou lehce rozpoznatelné podle výrazných velmi živých barev a navíc i podle nezaměnitelné vůně. Tyto střevíčky totiž sladce voní jako bonbóny. Brazilská společnost Melissa působí na trhu již téměř 30 let známá spoluprací s nejrůznějšími známými umělci. Ve výsledku je znát spojení nejvyšší kvality a k tomu i přijatelné ceny. Obchodní značka se svým konceptem Melissa Plastic Dreams dostává do povědomí širší veřejnosti. Ženy tyto boty prostě milují.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz