Plastové boty Melissa Plastic Dreams vás budou bavit

Boty nemusí být vždy jen z klasických materiálů, jako je třeba kůže či plátno. V současné době je možné nosit také velmi kvalitní obuv z umělé hmoty. Známe již třeba značku Crocs, která ale nedisponuje až tak elegantní obuví. I ta se ale v Česku hodně uplatnila a našla mnoho příznivců. Po nich zavládlo další plastové šílenství po zbrusu nových botách. Zcela nepřehlédnutelné originály obuvi z plastu známe pod značkou Melissa Plastic Dreams. Cílová skupina této značky je zcela jiná, což na sebe prozradí nejen název značky, ale i jméno, které stojí za celým konceptem neuvěřitelně pěkných plastových bot.

Melissa a Vivienne Westwood

Excentrická ikona působící v britském designu jménem Vivienne Westwood je nepřehlédnutelná jako tyto boty. Punková minulost ženy z módního světa 70. let 20. století je známá a podepisuje se svým designem i na této velmi avantgardní obuvi. Po skončení své punkové éry se stále představitelkou stylu New Romantic a vrací ke svým původním kořenům. Pod značkou Anglomania najdeme mnoho lesklých plastových střevíčků, které jsou klasikou. Lodičky na vysokém podpatku disponující páskem kolem nártu s pěkně kulatou špičkou si lze pořídit i ve variaci z kůže. V plastové verzi kromě základních barev v podobě černé, bílé a béžové, můžeme objevit i červenou, fuchsiovou a nadčasovou námořnickou modrou. Klasikou je také elegantní styl Peek-a-Boo s prázdnou špičkou. Skvěle se hodí k šatům a sukni.

Neuvěřitelně sexy obuv

Každý pár obuvi je opravdu až nadpozemsky ženský a velmi sexy. Je světlým bodem v módní branži.  Hlavní devizou značky Melissa je její vysoce sofistikovaný design neusilující o to stát se produktem pro mnohé masy příznivců. Asi bude spíše s největší pravděpodobností pro opravdové znalce módy. Obuv sebou nese a odráží vášeň pro módu, do které třeba Lady Dragon vnesla až kontroverzní i intelektuální náboj. Melissa Plastic Dreams jsou lehce rozpoznatelné podle výrazných velmi živých barev a navíc i podle nezaměnitelné vůně. Tyto střevíčky totiž sladce voní jako bonbóny. Brazilská společnost Melissa působí na trhu již téměř 30 let známá spoluprací s nejrůznějšími známými umělci. Ve výsledku je znát spojení nejvyšší kvality a k tomu i přijatelné ceny. Obchodní značka se svým konceptem Melissa Plastic Dreams dostává do povědomí širší veřejnosti. Ženy tyto boty prostě milují.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz