Pes je nejlepší přítel člověka, zaslouží si dokonalou péči

Mina Dog vám nabízí široký výběr všeho pro psy, a především jde o kvalitní potřeby pro pejsky. Pes při vás vždy stojí a je vaším nejlepším věrným přítelem. Proč mu tedy nedopřát kvalitní granule pro psy nebo kvalitní kosmetiku pro psy?

Krmivo je základem zdraví

Strava se odráží nám i pejskům na zdraví, o tom není pochyb. Dříve většina majitelů psů podala zbytky od oběda a bylo vyřešeno. Dnes každý řeší, jaké krmivo pro psy může svému miláčkovi dát. Hledáme složení stravy, řešíme doplňky stravy pro psy, pamlsky pro psy.  Určitě nekombinujte granule pro psy a konzervy pro psy. Pro psy je důležitá jednotná strava.

Tip redakce:  Dřevoobráběcí stroje

Doplňky stravy pro psy obohatí vašeho pejska v aspektu zlepšení jeho srsti či pokožky, jsou vhodné pro lepší zrak i sluch. U aktivních a starších plemen jimi podpoříte klouby a šlachy, u alergického psa je díky těmto doplňkům zase dosáhnete pro něj běžného života a srovnatelného se životem zdravého psa.

Kosmetika a péče o psa

Antiparazitika pro psy patří k běžné výbavě vás pejskařů. Můžete volit různé typy – někdy postačí různé šampóny pro psy, jindy musíte sáhnout po obojku nebo tabletách. Aby se na srsti vašeho pejska nevyskytovali různí parazité, můžete použít i speciální přípravky pro psy. Ty ale mají i jiné funkce, můžou pomoci hárajícím fenkám, můžete ovlivnit značkování na místech, kde to není žádoucí. Stejnou pozornost je potřeba věnovat chrupu. Péče o zuby pro psy neznamená jen zubní pastu. K dispozici jsou různé olejíčky, které brání vzniku zubního kamene.

Tip redakce:  Správný výběr zahradního nábytku

Svému pejskovi ale dopřejte i jiné potřeby, nejen ty materiální. Chovatelské potřeby pro psy představují i pelíšky pro psy nebo obojky či reflexní výbavu pro psy. Podobně věnujete pozornost i péči o domácnost pro psy.

Mina Dog je to správné řešen pro vás a vaše pejsky!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz