Peníze vám lepší vztah nezajistí – zato investovaný čas a pozornost ano

Konzumní doba klade na člověka příliš velké nároky. Možná i vy máte pocit, že potřebujete ke šťastnému životu mnoho hmotných věcí, díky čemuž jste nuceni trávit v práci většinu dne. Skloubit to poté s rodinným a osobním životem je pro spoustu lidí skutečný oříšek. Člověk pak skončí vyčerpaný a demotivovaný – nehledě na to, že hmotné věci skutečné štěstí přinést nedokáží.

Oprostit se od konzumu

Existují tisíce příkladů, kdy muž si myslel, že pokud řádně hmotně zajistí partnerku, ona bude šťastná a spokojená. Opak je však pravdou – pokud ženě nejde v první řadě o finanční podporu od partnera, mnohem více ocení čas, který s ní stráví. To se samozřejmě dotýká i intimní oblasti. Pokud má váš partner dlouhou a náročnou práci, na sex obvykle nebývá čas ani nálada. To vše se potom na vztahu negativně podepisuje, a jestliže je tento stav dlouhodobý, nespraví to ani drahá dovolená zaplacená za vydělané peníze. Co se vztahem, který již byl takto narušen?

Tip redakce:  Výhodná půjčka na auto i bydlení

Náprava je možná

V první řadě je důležité si o všem řádně promluvit. Jasně si definujte, co je pro vás a pro vašeho partnera nejdůležitější, a co jste ochotní pro to obětovat. Nejlepší možností je uskromnit se a umožnit tak partnerovi, aby mohl více času strávit s vámi. Najděte si společné koníčky, odjeďte na dovolenou, začněte sportovat či si běžte vyrazit s přáteli. Začněte zase chodit na rande, do kina a do společnosti. A hlavně spolu komunikujte. Důležitá je také intimní oblast – sex je totiž jedním z pilířů šťastného vztahu. Nežeňte se bezhlavě za orgasmem, ale milování s protějškem si vychutnejte. Udělejte si čas na dlouhou předehru, kterou můžete vyplnit např. erotickou masáží, tantrickou masáží nebo nuru masáží. Nikam nespěchejte, protože čas je ten největší dar, kteří si dva partneři mohou dát.

Tip redakce:  Vydělávání z pohodlí domova

A jak jste na tom se vztahem vy?

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz