Pekařství PAUL pomáhá i v době pandemie

Francouzské pekařství PAUL i v takto těžké době nezapomnělo pomáhat Centru Paraple, jehož aktivity dlouhodobě podporuje. Centrum Paraple pomáhá lidem s poškozením míchy, pro které organizuje nejen sociálně rehabilitační pobyty. Smyslem těchto pobytů je být klientovi oporou v jeho náročné životní situaci a pomáhat mu při návratu do běžného života a při rozvoji sebe sama. Pekařství PAUL jim tyto pobyty zpříjemňuje francouzskými cukrovinkami či výbornou kávou. 

V minulém roce pekařství PAUL začalo nabízet nový kmínový chléb, jehož prodejem přispívá na Centrum Paraple.  Během 5 měsíců se podařilo získat částku 57.000 Kč. Tato částka byla řediteli centra předána se sladkou nápovědou. Zaměstnanci upekli tradiční máslovou vánočku, kterou ozdobili makronkami napovídající celkovou částku finančního obnosu. 

Tip redakce:  Lampy ogrodowe

Pokud i vy chcete přispět na Centrum Paraple, zde je číslo konta veřejné sbírky 932 932 932/0300. Děkujeme.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz