Paruky na karneval neurazí na žádné akci

Kostýmy, roztančená hudba, lahodné pití, přátelé a skvělá zábava, tak takto nějak by se dala definovat každá správná párty, na které není o zábavu nouze. Ano, jistě nyní někdo navrhne, že nejsme v Riu De Janeiru a že tyto oslavy nejsou nic pro české poměry, ovšem opak je pravdou.

Popularita zejména pak tematických oslav či různých akcí stále stoupá, a tak se není čemu divit, že stoupá také obliba v karnevalových parukách a kostýmech, které k takovýmto akcím neodmyslitelně patří.

Pokud ovšem nepatříte mezi typické „pařmeny“ jistě rádi uděláte radost svým ratolestem, pro které je takový karneval něčím opravdu výjimečným. Mohou se na něm totiž stát těmi opravdovými princeznami s dlouhými zlatými vlasy i vílami, které každý den obdivují na televizní obrazovce.

Tip redakce:  Odstranění jizviček a strií - je to vůbec možné?

Umíte si představit, jak obrovskou radost bude mít vaše holčička z paruky Barbie či dnes velmi oblíbených postaviček Monster?  V takovém případě jistě kupříkladu levné paruky na karneval vaše nejmenší princezny a princové, rádi ocení.

Materiál paruky hraje velkou roli

V případě, kdy již máte vybraný kostým, ve kterém se budete snažit zaujmout na karnevalu či maškarní sešlosti, je na řadě výběr vhodné karnevalové paruky. U ní hraje velký význam zejména materiál, ze kterého je vyrobena a zde parukám vévodí samozřejmě umělé vlasy, které se od sebe samozřejmě liší například hustotou, materiálem či kvalitou.

Tip redakce:  Chcete chvilku pro sebe? Potom vymyslete svým dětem tu správnou zábavu

Nižší cenovou kategorií paruk jsou posléze ty, které jsou vyrobeny z umělých vláken, ale můžete tak u nich naprosto jistě zapomenout na jakoukoliv dodatečnou úpravu, jako je česání, stříhání či jiné upravování.

Všechny paruky jsou ovšem hygienicky nezávadné a také nehořlavé, což je velmi důležité. Na vás posléze již jen zbývá vybrat si tu správnou paruku, se kterou se vydáte vstříc roztančenému parketu.

Kleopatra, Einstein či roztodivný klaun? Proč ne?

Máte v plánu navštívit akci ve vašem okolí, která si vyžaduje pro volný vstup kostým? V tom případě vám budou párty paruky směle k dispozici. S jejich pomocí se totiž můžete během několika málo minut převtělit například do ikonické a krásné Kleopatry, Alberta Einsteina či například do roztodivného klauna či do jiné pohádkové anebo známé osobnosti.

Tip redakce:  Křečové žíly, trápení mnoha žen

Škála paruk, které se dají sehnat je opravdu velmi pestrá, tudíž žádná vámi vybraná postava není tabu. Na jeden jediný večer, můžete být naprosto kýmkoliv, se vám jen zachce. Ani byste netušili, kolik parády uděláte s například s parukou March Simpsonové, která patří mezi velmi oblíbené, a to nejen u dětí, ale i u dospělých žen.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz