Parkování přímo na letišti – komfort během cestování

Složitě hledat parkovací místo a poté shánět dopravu až na letiště. To může být pořádnou komplikací cestování. Namísto toho však můžete zaparkovat pohodlně přímo na letišti a do odletové haly to budete mít jen pár kroků. Ušetříte si tak mnoho starostí a můžete pohodlně vycestovat, ať už vyrážíte kamkoliv.

Předání vozidla

Celý proces je velmi jednoduchý – vy zaparkujete přímo na letišti v parkovacím domě nedaleko odletové haly. Poté uložíte klíčky od vozidla do připraveného úložného boxu. Nezbývá než vyrazit do odletové haly. Klíče od vašeho auta si vyzvedne zkušený řidič, který poté auto přeparkuje na sekundární parkoviště. Zde na vás auto počká, než se opět vrátíte na letiště. Parkovat na letišti Václava Havla je velmi jednoduché.

Tip redakce:  Hotel, kde se dělá byznys

Další služby

Sekundární parkoviště nabízí skvělé zabezpečení. Dostupné jsou kryté garáže i venkovní plocha. Téměř celá parkovací plocha je přitom hlídána HD kamerami, prostor je pak chráněn také plotem s ostnatým drátem a infračerveným bezpečnostním systémem. Krom toho je stále přítomna fyzická ostraha. Vaše auto tak bude zaručeně v bezpečí. Navíc jsou nabízeny doplňkové služby, jako je čištění a mytí auta, pro příjemný návrat do čistého auta.

Vyzvednutí vozidla

Jakmile se vrátíte ze zahraničí, vaše auto bude opět čekat na parkovacím místě, kde jste ho nechali. Stačí si tak už jen vyzvednout klíče z úložného boxu, kde najdete také lístek s označením konkrétního parkovacího místa, kde vaše auto stojí. Jakmile zkontrolujete, že je vaše auto v původním stavu, můžete vyrazit domu. Cena parkování se odvíjí od konkrétních parametrů služeb, na webu můžete využít kalkulaci a rovnou vytvořit rezervaci.

Tip redakce:  Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

Parkování na letišti je komfortním řešením, abyste nemuseli řešit složitou dopravu. Jedná se o perfektní službu, která vám ušetří starosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz