Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík z našeho eshopu

Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík z našeho eshopu

 

Jsme společnost, která se již řadu let zaměřuje na prodej paletových vozíků a ručních vysokozdvižných vozíků. V tomto článku Vás seznámíme s našim sortimentem a všemi službami, které poskytujeme.

paletový vozík

 

Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík

V našem eshopu naleznete paletové vozíky, které dělíme na několik podskupin. První skupinou jsou paletové vozíky standardní. Tyto stroje jsou určeny pro manipulaci s materiálem uloženým na euro paletách. Standardní paletový vozík má nosnost většinou 2 tuny nebo 2,5 tuny. Délka vidlic u těchto vozíků je 1150 mm a osazen je polyuretanovými kolečky.

Tip redakce:  Repas turba pomáhá motoristům prodloužit životnost jejich vozidla

Další skupinou jsou paletové vozíky speciální – sem řadíme paletové vozíky s délkou nosných vidlic až 200 cm a nebo naopak paletové vozíky s délkou vidlic 80 cm. Tyto stroje jsou Viagra 100mg online speciálními vozíky pro přepravu palet s nestandardními rozměry.

Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík

V našem sortimentu je možné vybrat také ruční vysokozdvižné vozíky. Tyto stroje nabízíme s výškami zdvihu od jednoho metru až do třech metrů. Nosnosti u těchto vozíků nabízíme od jedné tuny až po nosnost dvou tun.

Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík

Další složku našeho sortimentu tvoří speciální zdvihací stoly a nůžkové paletové vozíky. Nabízíme také rudlíky v různých provedeních a nosnostech.

Navštivte náš eshop Paletové vozíky a vyberte si z naší široké nabídky.

Tip redakce:  Paletový vozík za více než rozumnou cenu - Paletové Vozíky.com

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz