Oukitel, Ulefone, Oneplus – kde se tyhle značky vzaly?

Vybíráte si telefon a zarazily vás značky jako je například Oukitel nebo Oneplus? V České republice tak známé nejsou, což je velká škoda, protože mnohdy vysoká cena a známá značka neznamená dobrou kvalitu.

Oukitel patří mezi vyhledávané

Oukitel je značka, která se zaměřuje na výrobu mobilních zařízení. Společnost získala v roce 2008 licenci na výrobu mobilních telefonů a brzy poté vybudovala svá výzkumná a vývojová centra v Šanghaji a Shenzhenu.

Ovšem Oukitel prodává zařízení na omezených trzích. Tato čínská značka se všeobecně zaměřuje zejména na dlouhou výdrž baterií v telefonech, a právě díky tomuto důvodu se smartphony značky Oukitel staly velmi oblíbenými nejenom v Asii, ale taky v Evropě.

Tip redakce:  Přivýdělek na internetu? Žádný problém!

Ulefone se vypracoval ve skvělou dostupnou značku

Mezi další čínské výrobce patří značka Ulefone, která se zprvu na trhu nepředstavila zrovna v nejlepším světle. Značka se specializuje na světový trh – díky platformám GearBest, Aliexpress nebo Amazon se tak dostanou do celého světa. Společnost se zaměřuje především na vývoj cenově dostupných smartphonů střední třídy pro každého a mimořádně dlouhou životností baterie.

Jejich první smartphony způsobily díky jejich nízkým cenám na trhu velký rozruch. Bohužel, Be Touch 2 a další první produkty způsobily jejich majitelům nepříjemnosti, kvalita byla opravdu nízká. Reputaci si značka spravila až telefony Ulefone Paris a Be Touch třetí generace.

Oneplus svou technologií strčí ty nejlepší výrobce do kapsy

OnePlus patří mezi čínské značky vyrábějící od roku 2013 mobilní telefony s přidruženým operačním softwarem Oxygen OS a Hydrogen OS, jež jsou založeny na operačním systému Android. Za zrodem této společnosti patří Carl Peie a Pete Laue. OnePlus je dceřinou firmou společnosti Oppo, která společně s firmou Vivo spadá pod BBK Electronics. Cena chytrých telefonů značky Oneplus je mnohem vyšší než u předešlých společností, ale svou technologií a výkonem se řadí mezi ty nejlepší špičky mezi telefony.

Tip redakce:  Jaké jsou formy internetové reklamy?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz