OTH a Libor Klapeč nakupuje další firmu

Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, a. s., se rozhodla koupit další firmu, tentokrát firmu KLAPETECH IMAGE, s. r. o., která se zaměřuje na hi-tech prezentační LED panely a digitální úřední desky. Právě LED panely a digitální úřední desky jsou aktuálně hitem na trhu, doslova dobývají trh s technologiemi. 

Jelikož žijeme v moderní době plné technologií, zmíněný odkup hi-tech společnosti rozhodně nebyl špatný krok. Veškeré věci, které nemají digitální podobu, se začínají digitalizovat. Vypíchněme třeba roll-up bannery, klasické úřední desky stojící před obecními úřady nebo třeba informační tabule a cedule. To vše dnes má svou digitální podobu a to vše aktuálně dobývá trh. 

Tip redakce:  Šéf regionálního centra Rosatomu pro Střední Evropu promluvil o historii a perspektivách česko-ruské spolupráce v jaderné sféře

Možná si říkáte, že digitální LED panely nemohou plně nahradit informační tabule a bannery nebo že digitální úřední desky nemohou být populární, ale opak je pravdou. Právě firma KLAPETECH IMAGE, s. r. o., kterou nyní vlastní investiční skupina OTH, dobyla trh s digitálními panely, jež se najednou rozmáhají jak na veletrzích a konferencích, tak nachází své využití v restauracích, hotelech nebo v kamenných prodejnách. 

LED panely a digitální úřední desky jsou hitem

I podle nedávno prováděného průzkumu jsou LED panely i digitální úřední desky hitem. Jejich praktičnost je ceněná, mnozí starostové měst a obcí nad nimi skutečně neváhají ani minutu. Vždyť v sobě obě technologie nesou celou řadu výhod. 

Tip redakce:  Politická reprezentace

Výhody LED panelů a digitálních úředních desek

Digitální úřední desky zprvu poskytují nepřetržitý informační servis. Taky poskytují neomezený prostor pro sdílení informací. Lidem tak neunikne, kdy se budou očkovat psi, kdy se budou odvážet plasty nebo svážet odpad. Také budou informováni o blížících se akcích nebo o počasí. 

Co se týče výhod LED panelů, jejich největší výhodou je rychlé zpracování dat a zobrazení. Dejte sbohem klasickým reklamním roll-up bannerům nebo informačním tabulím, které se musí vyrábět na míru. LED panely jsou revolucí v oblasti reklamních panelů a jejich obsah lze spravovat na dálku prostřednictvím mobilu nebo počítače, uvádí Libor Klapeč.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz