Ostrava znovu uvidí ten nejlepší plážový volejbal

Čeští fanoušci krásného sportu, jakým plážový neboli beachvolejbal určitě je, se znovu mohou těšit na turnaj Světové série na našem území, a to konkrétně v Ostravě. Minulý úvodní ročník byl úspěšný, proto nebyl důvod jej rušit.

Foto: Pixabay

Novým sponzorem beachvolejbalového turnaje v Ostravě je J&T Banka

Úvodní ročník turnaje Ostrava Beach Open v plážovém volejbale se nadmíru podařil. Díky netradičnímu prostředí Dolní oblasti Vítkovic, které je dějištěm spousty akcí včetně letních festivalů Beats for Love nebo Colours of Ostrava, úžasné divácké atmosféře a špičkové organizace se umístil mezi 3 nejlepšími turnaji organizace FIVB za rok 2018. Pokračování turnaje tak bylo téměř nutností.

Pro rok 2019 čeká na fanoušky i hráče několik změn – turnaj se termínově o několik týdnů posune (aby se mohl už i letos zařadit do kvalifikačního období pro LOH 2020 v Tokiu), dále přibyl velký sponzor, kterým není nikdo jiný než J&T Banka, která už podporuje například Světový pohár v parkuru v Olomouci nebo tenisový turnaj žen v Praze a v neposlední řadě se zvýší kapacita centrálního kurtu, který nově pojme 3 200 diváků.

Co se naopak nemění je to, že zůstal status 4* turnaje, což je po hlavních majorech nejvyšší možné ohodnocení a hráči a hráčky tak zde mohou získat spoustu bodů do žebříčku. Příznivá zůstává i cena lístků – platí se pouze od play-off výše, například cena na finálový den jen lehce překračuje 200 Kč, což je paráda.

Na své si tak přijde každý, včetně zlobivých mužů, kteří touží jen po pohledu na spoře oděná sexy těla sportovkyň a předvedené výkony je až tak nezajímají.

Obhájí titul Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková? V akci i další Češi

Jakousi třešničkou na dortu byla skutečnost, že historicky největší beachvolejbalový turnaj na území České republiky ovládly domácí reprezentantky, konkrétně Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková. Mezi přihlášenými by neměly chybět ani ve druhém ročníku a znovu budou mít ty nejvyšší ambice.

Slušné naděje by mohl mít i pár Michala Kvapilová / Michaela Kubíčková, které spolu loni v Ostravě nehrály, bývalá skvělá hráčka Kristýna Hoidar Kolocová už však ukončila kariéru, a tak si Kvapilová našla jinou skvělou parťačku, se kterou jí to klape.

Mezi muži jsou určitě největšími aspiranty na skvělé umístění duo Ondřej Perušič / David Schweiner, loni jim bronzová příčka unikla jen velmi těsně. V akci ale bude i spoustu dalších párů, některé z nich budou muset do kvalifikace.

Pokud ještě nevíte, co budete v období 29. května – 2. června 2019 dělat, určitě zvažte návštěvu Dolní oblasti Vítkovic, budete se skvěle bavit!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz