Ostrava znovu uvidí ten nejlepší plážový volejbal

Čeští fanoušci krásného sportu, jakým plážový neboli beachvolejbal určitě je, se znovu mohou těšit na turnaj Světové série na našem území, a to konkrétně v Ostravě. Minulý úvodní ročník byl úspěšný, proto nebyl důvod jej rušit.

Foto: Pixabay

Novým sponzorem beachvolejbalového turnaje v Ostravě je J&T Banka

Úvodní ročník turnaje Ostrava Beach Open v plážovém volejbale se nadmíru podařil. Díky netradičnímu prostředí Dolní oblasti Vítkovic, které je dějištěm spousty akcí včetně letních festivalů Beats for Love nebo Colours of Ostrava, úžasné divácké atmosféře a špičkové organizace se umístil mezi 3 nejlepšími turnaji organizace FIVB za rok 2018. Pokračování turnaje tak bylo téměř nutností.

Tip redakce:  Kam na výlet? Vyzkoušejte údolí Moravice

————————————————————————————————————————

TIP: Registrace v Gratorama casino

————————————————————————————————————————

Pro rok 2019 čeká na fanoušky i hráče několik změn – turnaj se termínově o několik týdnů posune (aby se mohl už i letos zařadit do kvalifikačního období pro LOH 2020 v Tokiu), dále přibyl velký sponzor, kterým není nikdo jiný než J&T Banka, která už podporuje například Světový pohár v parkuru v Olomouci nebo tenisový turnaj žen v Praze a v neposlední řadě se zvýší kapacita centrálního kurtu, který nově pojme 3 200 diváků.

Co se naopak nemění je to, že zůstal status 4* turnaje, což je po hlavních majorech nejvyšší možné ohodnocení a hráči a hráčky tak zde mohou získat spoustu bodů do žebříčku. Příznivá zůstává i cena lístků – platí se pouze od play-off výše, například cena na finálový den jen lehce překračuje 200 Kč, což je paráda.

Tip redakce:  Vydejte se za japonskými specialitami do Lázní Luhačovice

Na své si tak přijde každý, včetně zlobivých mužů, kteří touží jen po pohledu na spoře oděná sexy těla sportovkyň a předvedené výkony je až tak nezajímají.

Obhájí titul Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková? V akci i další Češi

Jakousi třešničkou na dortu byla skutečnost, že historicky největší beachvolejbalový turnaj na území České republiky ovládly domácí reprezentantky, konkrétně Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková. Mezi přihlášenými by neměly chybět ani ve druhém ročníku a znovu budou mít ty nejvyšší ambice.

Slušné naděje by mohl mít i pár Michala Kvapilová / Michaela Kubíčková, které spolu loni v Ostravě nehrály, bývalá skvělá hráčka Kristýna Hoidar Kolocová už však ukončila kariéru, a tak si Kvapilová našla jinou skvělou parťačku, se kterou jí to klape.

Tip redakce:  Užijte si báječnou dovolenou v Moravském krasu

Mezi muži jsou určitě největšími aspiranty na skvělé umístění duo Ondřej Perušič / David Schweiner, loni jim bronzová příčka unikla jen velmi těsně. V akci ale bude i spoustu dalších párů, některé z nich budou muset do kvalifikace.

Pokud ještě nevíte, co budete v období 29. května – 2. června 2019 dělat, určitě zvažte návštěvu Dolní oblasti Vítkovic, budete se skvěle bavit!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz