Osobní trenér pomáhá k lepšímu provádění cviků s výrazným výsledným efektem

Pohyb je považován za jedinečný odbourávač stresu, nemluvě o zlepšování tělesné kondice, a tím i celkového zdravotního stavu. Každý z nás se rád věnuje oblíbeným sportům, jako je běh, cyklistika, bruslení, zimní sporty, případně náročnějšímu vrcholovému sportování – míčovým hrám, bojovým sportům, a tak dále. Doplňkem k jednotlivým sportovním aktivitám logicky bývá vyvážené cvičení na posilovacích strojích, které vybalancuje aktivity s potřebným posilováním konkrétního svalstva jedině osobní trenér. Praha je místem, kde dovede sportovcům poradit s jednotlivými cviky, ukáže potřebná cvičení a nastaví ideální osobní plán. Individuální péče i rady pro skupiny sportovců jsou díky osobnímu trenérovi směrodatné pro posílení potřebného svalstva k jejich sportování.

Trenér do domu poradí jak cvičit v domácí posilovně

Ti, kdo mají vlastní posilovací stroje u sebe doma nebo na pracovišti a rádi by jich smysluplně využívali ve volném čase, mají jedinečnou možnost oslovit trenéra s letitými zkušenostmi, jenž dovede nastavit cvičební plán každému dle jeho schopností, fyzické kondice, předpokladů a vytyčených cílů. Trenér do domu pomůže s nalezením ideálních cviků jak aktivním sportovcům, tak těm, kteří nemají příliš času na pravidelné cvičení ve veřejných posilovnách, ale přesto se v soukromí chtějí věnovat smysluplnému cvičení.

Osobní trenér radí začátečníkům i zkušeným sportovcům

Kdo se cvičením ve fitku teprve začíná, tomu osobní trenér názorně předvede cviky, jež nezatíží zlenivělé a zatuhlé svalstvo. Postupným navyšováním náročnosti a pravidelným opakováním cviků se tuková hmota začne přeměňovat v žádanou svalovinu, stejně jako u zkušených, aktivních sportovců se pod dohledem trenéra posílí konkrétní partie, na něž je zacíleno. Neexistuje místo na těle, jež by se díky posilování nedostalo do potřebné formy. Pozvěte si trenéra do domu a uvidíte viditelné změny již po několika týdnech pravidelného cvičení.  

Tip redakce:  Jak funguje léčba artrózy pomocí kmenových buněk?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz