ORM neboli Online Reputation Management

Co je to ORM

ORM neboli Online Reputation Management je velmi efektivní proces, který chrání vaší reputaci a vylepšuje vaši online pověst na internetu.

Odstranění negativních zpráv

media relations business-word-for-business-concept-public-relationsNa internetu je velice snadné zaútočit na firmy, značky, jednotlivé produkty, služby nebo osoby. Stačí k tomu použít blog, sociální sítě či nějakou diskuzi. Vyjádřit se nechvalným způsobem a to především zcela anonymně, nedělá nikomu sebemenší problém, proto se firmy i soukromé osoby často setkávají s problémem, kdy je na internetu někdo uráží či pomlouvá. Při odstraňování negativních zpráv, které by mohly poškodit jméno vaší firmy, je nutná rychlá reakce. Máte řádově několik minut či hodin. Druhý den by vaše reakce nemusela nikoho zajímat.

ORM je o budování dobré image

marketingova strategie podnikuZajistit pro svou firmu dobrou image a pověst je základním kamenem každého podnikatele. Je to právě dobrá pověst, která je stěžejním bodem. Díky skvělé reputaci si zákazníci mezi sebou společnost doporučují, což zaručuje další a další nové zákazníky a tím vzestupný růst podniku. V opačném případě, kdy pověst není kdovíjak pozitivní, si zákazníci mezi sebou předávají negativní informace, které firmě ubližují. Online reputation management je proces sledování online pověsti na internetu. Dokáže zvýraznit pozitivní zprávy a ty negativní buď převést na pozitivní, nebo je úplně potlačit.

Jak ORM online reputation management funguje?

PR public relations

Negativní informace o vaší firmě se mohou objevit na různých stránkách, jako jsou například sociální sítě, weby vaší konkurence, diskusní skupiny, klasické weby či blogy. Systém ORM Online Reputation Management nepřetržitě monitoruje vše, co se o vaší firmě píše, kontroluje vaše značky a hlídá klíčové představitele vaší firmy. ORM Online Reputation Management zajistí, aby se o vaší firmě na internetu psalo pokud možno co nejvíce pozitivně, v případě negativních ohlasů se špatné informace smažou, aby je nikdo nemohl zpětně vyhledat a dále se nerozšiřovaly, nebo se převedou na pozitivní, které jsou dále vidět.

ORM Online Reputation Management je jednou z nejzákladnějších věcí, do které byste měli investovat, chcete-li aby vaše firma měla vždy dobrou pověst a postupovala vzhůru.

ORM neboli Online Reputation Management

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz