Originální dárek nejen pro muže

Přemýšlíte, jaký dárek tentokrát vymyslíte pro své partnery? Ať je to žena nebo muž, oba si zaslouží netradiční dárek. Parfémům nebo oblečení již dávno odzvonilo. Nedělejte si s tím starosti, stejně vše použijí maximálně jednou nebo dvakrát. Objednejte dárkové koše pro ženy nebo pro muže. Budete mít naprosto originální dárek.

Potěšte babičku, maminku nebo manželku

Stojíte před rozhodnutím, co pořídit k narozeninám nebo k svátku své milé ženy? Nevymýšlejte žádné zbytečné věci, pořiďte originální dárek pro ženy! Co takhle proutěný koš? U Darbox máte na výběr z několika variant. Pokud si rádi složíte obsah takového koše sami, není to problém. Líbí se vám přesto ruční práce proutěného kufříku? Můžete si snadno objednat pouze tento samotný.

Tip redakce:  12 způsobů, jak můžete běhat s dítětem

Miluje vaše žena čaje? Proutěný čajový koš je tedy správný výběr pro vás! V balení najdete exkluzivní 90 % hořkou čokoládu nebo mléčnou čokoládu, luxusní med a několik druhů čajů. Ať už jsou oblíbené borůvky nebo jahody, či spíše dáte přednost černým nebo zeleným čajům, všechno je součástí koše – čaj zelený ochucený s jasmínovými květy, černý čaj s přírodním bergamotem, ovocný čaj horké jablko, ovocný čaj lesní směs, aloe vera nebo brusinkový čaj.

Ve velké oblibě je proutěný koš s červeným vínem nebo proutěný koš s bílým vínem. Tady si na své přijdou milovnice vína. Vinařství Baloun potěší i ty nejmlsnější chuťové pohárky. Kromě vín jsou součástí takového koše i doplňky, které chuť vína podporují. Nechybí tu hořké čokolády, mandle v hořké čokoládě nebo Grissini sýr.

Tip redakce:  Životní vzpomínka

Dokonalé balení

Pokud vám nelahodí proutěné koše s červeným vínem, nechte si jednoduše zabalit poctivé pokrmy do dárkových beden. Vypadá to výjimečně, originálně a zároveň splníte očekávání svých příbuzných. Vyberte si třeba bednu labužník plnou originálních salámů, bednu pivař nebo můžete naplnit bednu pro sportovce.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz