Oprava důlků na karoserii vás může potrápit, pokud nevíte, jak na to

Možná, že to také znáte. Zaparkovali jste na parkovišti u obchodního domu, vyrazili nakupovat a při návratu k autu jste zjistili, že je na karoserii promáčklina. Jak tuto situaci řešit? Oprava důlků na karoserii nemusí být vaší noční můrou, pokud víte, do jakého autoservisu zajet.

Tradiční postupy

Při jakékoliv opravě automobilu je důležité, aby odvedená práce byla kvalitní. A to platí i v případě, kdy je potřebná oprava důlků na karoserii. K promáčklině na automobilu se dá totiž přistoupit dvěma způsoby. Tím tradičním, který zahrnuje přímý zásah do laku vozidla. Ten se skládá z tmelení, broušení a lakování. Ale opravy po kroupách či bezohledném otevření dveří, se dají vyřešit také jinak.

Tip redakce:  Autodoprava Praha Autodoprava Kučera

Snadno, rychle a kvalitně

Nový způsob napravování škod se skládá z metody vytlačování a vytahování. Zaměstnancům autoservisu tento postup zabere méně času a vy také mnohem méně zaplatíte. Pokud je tedy nutné přistoupit k opravě vozidla po krupobití a nechcete na svůj vůz čekat několik týdnů, pečlivě si vyberte, komu svůj automobil svěříte do péče.

Provádíme kompletní opravy důlků na karoserii vozidel poškozených krupobitím

Souhrnné označení pro metodu vytlačování a vytahování zní PDR. Jedná se o zkratku anglických slov Paintless Dent Repair, která znamenají: oprava promáčklin bez použití barvy a laku. Tento způsob opravy důlků a promáčklin na karoserii oceníte v případech, kdy:

  • chcete ušetřit,
  • nechcete na opravu čekat dlouho,
  • máte poměrně nové auto a nechcete, aby ztratilo svou hodnotu.
Tip redakce:  Iveco Daily: dodávka roku 2015

Zjednodušeně se dá tedy říct, že metoda PDR je skvělým řešením vždy.

Zapomeňte na tradiční způsoby oprav promáčklin na karoserii a udělejte krok vpřed. Na opravu metodou PDR budete čekat maximálně pár dní, ušetříte, a váš vůz bude vypadat jako nový. A hlavně, nebudou na něm žádné nové zbytečné díly.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz