Lovemusic – značka tvého srdce

Naším cílem je vytvářet zábavnou, originální a kvalitní módu pro lidi, kteří se nebojí vyjádřit vlastní názor.

Naše zboží vyrábíme v České republice, s láskou a osobní péčí. Naše originální designy najdete na celé řadě výrobků – nabízíme originální trička s vysoce kvalitním potiskem, mikiny, hodiny, němého sluhu, diáře, náušnice, brože, čelenky, přívěsky, tašky, kabelky a opasky. Motivy na trička navrhujeme s konceptem „Tričko je tvůj transparent“. Naše trička se vyjadřují k aktuálním problémům, mnohá z nich jsou aktivistická a kritická, ale vždy bez ztráty humoru. Pro šperky a módní doplňky je pro nás rozhodující jejich slušivost a svěžest. Takřka všechny naše náušnice jsou antialergenní.

První Lovemusic obchod jsme otevřeli na podzim 2009 v Brně na Pekařské 17. Původní záměr byl vytvořit nezávislý obchod a e-shop s undergroundovou módou. Krátce po jeho otevření jsme ale začali pracovat na Lovemusic jako na designové značce. Neustále rozšiřujeme sortiment našich výrobků.
Pořádáme trhy s nezávislou módou a designem Holešovice Fashion Market (Praha) a Factory Fashion Market (Brno). Trhy jsou součástí projektu Novétrhy.cz.

Tip redakce:  Od hlavy až k patě v „eko“ stylu

lmp production logo

Kvalita a originální motivy jsou pro nás při výrobě Lovemusic triček na prvním místě. Aby naše designy byly co nejvíce nápadité, navrhli jsme některé z nich sami a některé ve spolupráci s mladými návrháři.
Motivy našich triček vyjadřují naše názory na svět, který vnímáme kriticky až paranoidně, ale vždy s vtipem a nadhledem. Tiskneme je na trička i dámské šaty profesionálním sítotiskem, jsou příjemné na dotek a neseperou se ani při častém praní.
Samotná trička jsou vyrobena ze speciálně upravené 100% bavlny, která se nikdy nesrazí. Zasíláme je zabalená v posprejované kartonové krabici s odnímatelnou ozdobou ve tvaru Lovemusic loga, která je připnuta na štítku trička.
Zakoupíte u nás ale i pásky do kalhot, náušnice, peněženky, kšiltovky, hodinky, klíčenky a mnoho dalšího.

Tip redakce:  Gelové nehty jako ideální řešení na léto! Jak je vytvořit doma?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz