Okouzlete šperky z briliantů. Můžete je mít za výjimečné ceny

Protože jsou brilianty odjakživa symbolem luxusu a bohatství, všichni po nich toužíme. Zejména po nich pak touží vaše lepší polovička. Šperků s brilianty je na trhu opravdu velké množství, a tak lze vybírat v mnoha cenových relacích. Díky tomu můžete koupit krásný šperk, který vás nebude stát celé jmění, a přitom bude nádherný. Brilianty se hodí jak k běžnému nošení, tak ke zvláštním příležitostem jako je třeba svatba.

Brilianty pro každou příležitost

Pokud jste si mysleli, že brilianty jsou pouze velmi drahé, budete možná překvapení, že pravý briliantový šperk dnes můžete koupit od několika tisíc korun. Oslovit vás mohou třeba nádherné briliantové náramky, které jistě ocení každá žena se smyslem pro elegantní doplňky, třeba k večerním šatům do luxusního podniku. Můžete volit z různých barev, stylu a provedení. Cena se pak odvíjí zejména od:

  • Velikosti kamene
  • Množství osazených kamenů

Můžete rovněž volit z mnoha motivů, jako je třeba oblíbený tvar srdce nebo kříže. Cítí-li se na to vaše peněženka, lze samozřejmě vybrat třeba i takový náramek, který je osázen brilianty po celém obvodu. Tady se však již blížíme k ceně nad padesát až sto tisíc korun.

Ten nejdůležitější den ze všech

Zatímco náramky, náušnice, náhrdelníky či přívěsky se hodí pro mnoho společenských příležitostí, je tady jeden šperk, který je ideální pro tu příležitost nejslavnostnější. Máme samozřejmě na mysli zásnubní prsteny s briliantem. Jestli je něco ideální příležitost k tomu, kdy koupit cenný šperk, je to právě životní milník, jako je svatba. Takový šperk dokonale ztělesňuje vaše pouto s partnerkou a doživotní závazek společného soužití, který si dáváte. Také briliantový prsten lze nakoupit v různých cenových relacích a zvolit tak takový, který si můžete dovolit. Vaše láska totiž přece není úměrná velikosti konta.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz