Okouzlete na první schůzce. Poradíme, co si obléknout

První schůzky jsou velice důležité. Během nich se tvoří první dojmy, na které člověk vždy dává. Zatímco pánové důležitost první schůzky podceňují, ženy vědí, že je třeba druhou polovičku okouzlit. Ale jak? Důležité je samozřejmě být sám sebou, ale hodně udělá i to, co máme na sobě. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Pokud se právě vám první schůzka blíží rychlostí blesku, doporučujeme se nechat inspirovat našimi tipy.

Sukně dělají ženu ženou

To nejlepší, co si můžete obléknout, jsou sukně. Právě sukně dělají ženu ženou, podporují její ženskost a zároveň nevinnost, kterou v sobě každá žena má. Při výběru vhodné sukně dbejte na délku. Právě na ní totiž záleží. Sukně by neměla sahat jenom pod zadeček, který stěží zakrývá, ale měl by být dlouhá alespoň do půli stehen, nejlépe však ke kolenům.

Tip redakce:  Originální hračka pro vašeho potomka? Rozhodně puzzle

Pokud bychom měli vypíchnout aktuální trendy ve světě sukní, vypíchli bychom takzvané midi sukně. Jedná se o sukně do pasu, které se rozšiřují a jsou obvykle dlouhé až ke kolenům. Kombinují se s krásnými úpletovými topy nebo třeba s džínovými bundičkami, které udělají z outfitu rebelský look.

Kalhoty ukazují sebevědomí a samostatnost

Dnes ženy nepatří jenom do kuchyně, ale patří také do podnikatelského světa. Mnohé ženy dnes podnikají a daří se jim. Právě takové ženy by si na svou první schůzku měly obléknout kalhoty, a to cigaretového střihu. Kalhoty jsou symbolem sebevědomí a samostatnosti a každý muž díky nim pozná, že žena nepatří jenom do kuchyně.

Kalhoty jsou dnes velice oblíbené. Kombinují se většinou s krásnými topy s tenkými ramínky nebo se kombinují se saky a svetříky. Na nohy se nazouvají lodičky, které nohy nezkracují, naopak je prodlužují a zeštíhlují.

Tip redakce:  Potrpíte si na luxus prestižních světových značek?

Když džíny, tak jen s hezkou halenkou

Mezi ženami se však najdou i takové, které upřednostňují džíny. Pokud se pro džíny rozhodnete, je třeba je zkombinovat s hezkou halenkou. Obyčejné tričko nebudí dobrý dojem, proto raději volte halenky s dlouhými či krátkými rukávy, které ozdobíte jemným šperky a vkusnou kabelkou přes rameno či do ruky.

Výjimečnou a stylovou nabídku nejen halenek, ale i jiných kousků hodících se na první schůzku, najdete v internetovém obchodě lkshop.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz