Ohňostroje dle příležitostí. Zpestřete vyznání lásky nebo svatební veselku

Ohňostroj je skvělým pomocníkem pro oživení celé řady akcí a událostí ve vašem životě. Pro každou příležitost se ale hodí lehce jiný typ. Jaký tedy volit právě pro váš velký den?

Ohňostroj k narozeninám

Narozeninový ohňostroj můžete koupit jakožto organizátoři party, ale i jako host, který ohňostroj daruje jakožto originální dárek. Aby byl efekt dostatečný, volte ohňostrojové sestavy či kulové pumpy. Sehnat přitom můžete přímo i narozeninové ohňostroje, jejich součástí je přání.

Ohňostroj jako vyznání lásky

Valentýn, 1. máj, výročí, nebo i žádost o roku – všechny tyto romantické příležitosti jsou skvělou příležitostí pro velká romantická gesta, mezi které může patřit i zábavní pyrotechnika. Rozhodně by jí ale neměly být hlučné petardy bez efektu, které vaši drahou polovičku spíše vyděsí, než potěší. Naopak skvělou volbou mohou být dýmovnice, ohňostroj ve tvaru srdce nebo decentní prskavky.

Tip redakce:  Veškeré informace o školách na jednom místě!

Svatební ohňostroje

Pro svatby jsou skvělou volbou fontány, rakety či ohňostrojové sestavy pro vlastní odpal, které zajistí několikaminutovou show ve velkém stylu. Velkolepou volbou pro svatební den je pak například svatební ohňostroj synchronizovaný s hudbou – ideálně třeba oblíbenou písní novomanželů. Pro účely focení budou skvělou volbou dýmovnice či konfetové ohňostroje.

Novoroční ohňostroj

Pro velkolepé oslavy Nového roku se skvěle hodí kulové pumpy, rakety či ohňostrojové sestavy pro vlastní odpal. Pokud ale slavíte Nový rok s dětmi, vystačíte si i s fontánami a prskavkami, které děti s ohledem na možnost vlastní manipulace vítají daleko více.

Ohňostroj k odhalení pohlaví miminka

Skvělou variantou pro originální odhalení pohlaví miminka je ohňostroj v růžové či modré barvě – logicky dle pohlaví budoucího potomka. Volit můžete dýmovnice, konfetové interiérové ohňostroje nebo třeba i fontány, které seženete i v miniaturním provedení k zapíchnutí například do dortu.

Tip redakce:  Bazénové odvlhčovací jednotky

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz