Odstranění strií

Strie jsou malé jizvy, které se tvoří při náhlé změně objemu těla, jako je rychlý růst, například v období puberty, těhotenství, přibírání na váze, nebo hormonální změny v těle. Nejčastěji strie vznikají na břiše, hýždích nebo stehnech. Rozhodně se ale nejedná o problém, který by trápil pouze obézní pacienty. Ba naopak, se striemi se v životě setká snad každá žena a nejsou výjimkou ani u mužů. V současné době bohužel neexistuje metoda, jak jizvy odstranit úplně. Můžete je však minimalizovat tak, že budou na pozadí zdravé kůže téměř neviditelné. Pokud jste se rozhodla podstoupit odstranění strií, máte hned několik možností, kterou metodu si vybrat. Například odborníci z pražské kliniky estetické medicíny Altos pro úpravu a korekci jizev včetně strií, doporučují jednu ze tří metod. Jedná se o používání speciálních kosmetických přípravků, podstoupení laserové korekce jizev či zákroku dermarevitalizace.

Tip redakce:  Chcete se perfektně relaxovat i v zimě? Využijte služeb www.aquamarinespa.cz a pořiďte si vířivku!

Kosmetické přípravky

Některé kosmetické přípravky se specializují na zlepšení kvality pokožky vašeho těla. Mezi takové značky patří i kosmetika Ericson Laboratoire, jejíž řada Body Physio se zaměřuje na problémy s ochablou kůží, celulitidou, suchou pokožkou, a právě výše zmíněnými striemi.

Použití laseru

Další možností odstranění strií je laserová korekce jizev. Pro tyto účely se používá frakční CO2 laser od italské značky Deka. Zákrok není bolestivý a trvá jen pár minut. Výhodou tohoto ošetření je bezesporu i to, že si laser poradí s jizvami a striemi různého stáří. Metoda se hodí pro muže i ženy bez omezení věku a je vhodné ji podstoupit zejména v zimních měsících.

Tip redakce:  Hledáte pro své blízké dokonalý dárek? Poradíme.

Dermarevitalizace

Dermarevitalizace je injekční metodou, kdy se do pokožky aplikuje kyselina hyaluronová spolu s kyselinou jantarovou, které mají významné hydratační a regenerační účinky. Ačkoliv se využívá zejména na vyhlazení vrásek a obecné omlazení pleti, příznivě působí také právě na vyhlazení strií. Můžete ji tak podstoupit a zbavit se hned několika problémů najednou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz