Odstranění jizviček a strií – je to vůbec možné?

Možná si pamatujete informaci, že jizvy nikdy nelze zcela odstranit. Je to do jisté míry pořád pravda, ale moderní estetická medicína se neustále posouvá. Hluboké jizvy sice představují výzvu, nicméně i ony lze učinit téměř neviditelnými.

Malé jizvičky a strie je pak zaručeně možné vyhladit k dokonalosti. A ani to není těžké. Jen potřebujete vědět, jak na to.

Hledejte silného spojence

Při odstraňování jizviček a strií budete muset využít služeb dermatologické kliniky. Rozhodně si dejte pozor, komu se svěříte do péče. Jde o miniinvazivní zákrok.

Při výběru kliniky pozorně prozkoumejte, jaké nabízí ošetřující přístroje. Právě přístroj je tím nejdůležitějším, potřebujete moderní technologie spolehlivého a ověřeného výrobce.

Tip redakce:  Odstranění pigmentových skvrn s IPL

Podívejte se například na tento frakční CO2 laser, při odstraňování jizev dosahuje skvělých výsledků. Využívá totiž radiofrekvenčních vln a působí v hlubokých vrstvách pokožky. Pochází z dílny italského výrobce DEKA.

Bojíte se?

Drží vás zpátky strach? To vůbec nemusí, ve skutečnosti jde o nenáročné ošetření. Uvelebíte se v křesle, dermatolog vás ošetří laserovým paprskem (je to bezpečné a bezbolestné) a je to.

Jen počítejte s tím, že pro dokonalý efekt je potřeba zákrok absolvovat několikrát. Ideálně v zimních měsících, ošetřené pokožce nedělá dobře silné sluneční záření.

Pokud stále váháte, nejlepším řešením je popovídat si s dermatologem. Popíše vám, jak přesně bude odstranění jizviček a strií probíhat. Může nabídnout i doplňující jinou proceduru. Drobné jizvičky a strie se někdy odstraňují i pomocí mezoterapie či microneedlingu, injekčně nebo i enzymatickou injekční metodou.

Tip redakce:  Školka Praha 10 ta pravá pro vaše dítě

Objednejte se na nezávaznou konzultaci do estetické kliniky Altos v Praze.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz