Odstranění chloupků v intimních partiích laserem?

Přemýšlíte často o tom, jak se zbavit nepříjemného ochlupení v intimních citlivých místech? Využijte sílu laserové energie a dopřejte si nejmodernější metodu, která vás zbaví chloupků.

Zní to samozřejmě skvěle. Že se už nikdy nebudete muset trápit bolestivou epilací voskem, že nebudete muset chodit každou chvíli do salonů nebo trpět doma. O žiletkách nemluvě, člověk aby se holil každý druhý den, a stejně to není ono.

Jak by tedy odstranění chloupků v intimních partiích vypadalo s laserem? Je to dobrý nápad?

Laserové odstranění chloupků

Princip metody spočívá ve zničení kořínků chloupků tepelným působením laserového paprsku. Bezpečná metoda využívající teplo sice proniká i do okolních tkání, ale nemá na ně negativní vliv.

Tip redakce:  Výživový poradce, nejlépe poradí při úpravě výživy při alergii na mléčnou bílkovinu

Navíc jde o proceduru bezbolestnou. Hodí se tedy pro ošetření jakékoliv části těla, i těch nejcitlivějších. V dnešní době je na trhu několik laserů, důležité však je hlavně správný typ, který odvede při odstranění chloupků v intimních partiích skutečně skvělou práci.

S čím je třeba počítat

Rozhodně je zde ale pár věcí, které musíte znát.

V první řadě počítejte s tím, že bude potřeba zákrok podstoupit několikrát. Zničit lze totiž pouze kořínky aktivních chloupků, a to nikdy nejsou všechny najednou. Opět záleží na laseru, s méně výkonným laserem budete muset pro dokonalý efekt zákrok podstoupit mnohem víckrát, za mnohem více peněz.

Laserové odstranění chloupků v intimních partiích lze provádět v podstatě kdykoliv, jen je třeba po zákroku pokožku chvíli chránit před přímým slunečním světlem. S Motus Moveo již ani to neplatí, ten je pro vás po celý rok, i v létě.

Tip redakce:  Luxusní bar Cabaret Aphrodite tak to jsou Lázně Rajecké Teplice

Nevíte?

Pokud vás to láká, ale nemůžete se rozhodnout, mohlo by stát za to zákrok vyzkoušet nanečisto. V estetické klinice Altos  v Praze se můžete objednat na malý zkouškový test laserového odstranění chloupků. Čeká zde na vás laser Motus Moveo, který patří mezi absolutní špičku moderních laserů.

Pro více informací neváhejte kliniku kontaktovat a domluvit si nezávaznou konzultaci.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz