Oddlužení nemovitosti pro podnikatele

Každému se může stát, že se dostane ať už vlastním pochybením či nepříznivou shodou okolností do vleku nepříznivých událostí, z nichž pak těžko hledá cestu ven.

Zadlužení nemovitosti je jednou z nich. Navíc je extrémně stresující hledat řešení svízelné situace ve chvíli, kdy za dveřmi zvoní exekutor či kdy už je podán návrh na dražbu. Spousta papírování a časová tíseň nejsou dobrými společníky ani pro všední den, natož pro krizové okamžiky, kdy je nutné se vzchopit a racionálně jednat.

V této fázi problémů jsou již samozřejmě dveře ke klasickým bankovním úvěrům zavřené. Proto je nutné zorientovat se mezi nebankovními společnostmi, které mají zkušenosti s komplikovanými situacemi, s nimiž se podnikatel může potýkat. Čeká vás složité jednání s katastrem nemovitostí, věřiteli, exekutorem apod. Společnost Quick Finance, s.r.o. se vám může stát dobrým průvodcem a společníkem na této nelehké cestě.

Přenechejte starosti profesionálům

Společnost Quick Finance, s.r.o. se zaměřuje na dlouhodobé úvěry se zajištěním nemovitostí, vyplácení exekucí. Nabízí podnikatelům pomoc s řešením nevýhodných stávajících zástavních práv, s oddlužením nemovitostí, a to i v různých fázích už probíhajícího exekučního řízení.

Také může sloučit Vaše nevýhodné úvěry do jednoho se zástavou nemovitosti a s dlouhou dobou splatnosti – až 30 let. To samozřejmě odpovídajícím způsobem sníží měsíční splátku.

Firma disponuje vlastními zdroji, jednání je proto rychlé a bez zbytečných průtahů. 100% z půjčené částky Vám vyplatí ihned při podpisu úvěrové smlouvy a Vy tak můžete jednou pro vždy zažehnat problémy, které Vám komplikovaly život i práci. Dalším příjemným benefitem je individuální přístup.

Po více než deseti letech na finančním trhu má společnost bohaté zkušenosti a řešení bude připraveno přímo pro Vás na míru.

Stačí zavolat na firemní call-centrum (777 266 226) či vyplnit on-line žádost a ujme se vás zkušený profesionál, který vás provede všemi úskalími spojenými s oddlužením Vaší nemovitosti. A vy si budete moct zase v klidu oddechnout.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz