Odborníci na zateplování domů a fasád

Zateplování domů a fasád

Zateplení domu je velmi užitečným prostředkem pro zlepšení izolačních vlastností domu. Jelikož se jedná o jeden z nejrychleji se rozvíjejících oborů, vzniká neustále řada nových technologií a izolačních materiálů, které se k zateplování používají. Na trhu se nachází nespočet firem, více či méně zkušených a technologicky inovativních. Jestli si chcete nechat zateplit dům od odborníků, snažte se řídit zejména referencemi, které ve většině případů naleznete na webových stránkách jednotlivých firem.

Profibau

Specializovanou společností v oblasti zateplování je stavební firma Profibau, která své služby nabízí zákazníkům již od roku 2008. Práce odborníků z Profibau je charakteristická pečlivostí a dlouholetými zkušenostmi. Na webových stránkách je k nalezení řada referencí zateplení domu od spokojených zákazníků, které mohou sloužit jako inspirace a zároveň záruka kvality.

Tip redakce:  Chcete mít krásné bydlení? Návrhy fasád pomocí grafických návrhů!

Realizované projekty zateplování domů a fasád

V nedávné době společnost Profibau realizovala například zateplení fasády rodinného domku v pražských Vysočanech. Majitelé si vybrali jako izolant šedý polystyren. Zvolený materiál je při práci náročnější na samotné lepení, ale profesionálové z Profibausi dokázali poradit s využitím ochranných sítí. Jako další práce na rodinném domě bylo provedeno zateplení obvodových zdí a rekonstrukce střechy. Zákazník kladně ohodnotil komunikaci se stavbyvedoucím, včasné dodržování termínů a profesionální přístup ze strany společnosti.

zateplování domu a fasad

Profibau zateplování domu a fasády předtím obr1.

Profibau zateplovani domu a fasad

Profibau zateplování domu a fasády potom obr2.


Profibau odborníci na svém místě

Velkou výhodou Profibau jsou čtyři odborní stavbyvedoucí, z nichž každý má na starosti určité oblasti v rámci celé České republiky. Na webových stránkách společnosti je každý ze stavbyvedoucích představen a zákazníci si tak mohou udělat obrázek o tom, s kým budou při realizaci svého projektu komunikovat.  Každý z projektů zateplení střech, fasád či výměny oken a dveří je posuzován individuálně a řešení je realizováno na míru potřebám zákazníkům. V rámci odborných služeb společnosti Profibau získá zákazník lokální posouzení zdarma, kam spadá i vypracování technologického návrhu s doporučením použitých materiálů a stavebních postupů.

Tip redakce:  Vybíráme topidlo do dílny: Jaký typ zvolit, aby vám už nebyla zima?

Pokud stále ještě váháte, vyplňte formulář na webových stránkách a bude Vám nezávazně a zdarma zaslána přibližná cena zateplení domu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz