Ochutnejte vynikající španělské potraviny a připravte si to nejlepší ze španělské kuchyně

Máte to štěstí, že jednou či dvakrát do roka odlétáte do Španělska, protože máte rádi jak jeho klima, tak povahu jeho obyvatel, překrásnou přírodu i výbornou kuchyni? Zemi si sem k nám bohužel přitáhnout nemůžete, ale díky tomu, že k nám jsou dováženy nejkvalitnější španělské potraviny, můžete si připravit lahodné španělské jídlo v chuti a vzhledu, na nějž jste zvyklí.

To nejlepší ze španělských potravin

Navštívíte-li webové stránky https://www.bassta.cz/, najdete značku, za níž se skrývá společnost BMC Brno, s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti s dovozem potravin ze Španělska. Dnes už dováží potraviny i z jiných zahraničních zemí, ale Španělsko je její srdcová záležitost. Právě proto vznikla značka Bassta, pod kterou si můžete koupit mnoho potravin.

Tip redakce:  společnost Henkel pod záštitou značek Somat a Pur představila iniciativu #Enjoytogether

V katalogu najdete velmi obsáhlý sortiment, který uspokojí potřeby i nejnáročnějších zákazníků. Gastro balení představují velmi důležitou a významnou položku. BMC Brno se specializuje i na dovoz velkogramážových produktů, všichni dodavatelé jsou léty prověřeni. Důraz je kladen na chuť, kvalitu, ale také trvanlivost, balení a logistiku. Sortiment obsahuje koření, tuňáka, konzervované ovoce, zeleninu, gastro balení olivy, olivové oleje… Bassta je značkou vhodnou zvlášť pro výrobce, restaurace, ale i velkoobchody nebo hotely.

Konzervovaná zelenina

Zelenina v konzervách ze Španělska je vyhlášená, jako velmi chutná a kvalitní. Najít tady můžete např. hrášek, kukuřici, rajčatové výrobky, artyčoky, cizrnu, fazole ale i zeleninové delikatesy a zeleninové směsi.

Konzervované ovoce zase nabízí ananas, broskve, hroznový kompot, hrušky, mandarinky, meruňky či ovocný koktejl.

Tip redakce:  Už máte ve spíži dobrý džem či marmeládu na velikonoční pečení?

Kompletní přehled sortimentu, který si díky BMC Brno můžete zakoupit, ale také přesnou adresu prodejny v Brně a mnohé další informace, najdete na bassta.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz