Obvlhčovač vzduchu. Víte podle čeho vybrat?

Obvlhčovač vzduchu. Víte podle čeho vybrat?

V dnešní době pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu asi není žádnou složitostí. Trh s odvlhčovači vzduchu je doslova přesycen prověřenými odvlhčovači vzduchu. Výrobci odvlhčovačů vzduchu se mohou chlubit vynikající precizností vyhotovení, dostatečným odvlhčovacím výkonem a dalšími technickými parametry. Důležité je však vědět, jaký odvlhčovač vzduchu zvolit.

Z hlediska výsledného zpracování, rozměrů, umístění a dalších předpokladů, rozlišujeme čtyři kategorie tohoto sortimentu, jež se vám pokusíme trochu podrobněji popsat.

lanaform

Rozdělení odvlhčovačů vzduchu

Základním a pravděpodobně i konstrukčně nejjednodušším produktem bude domácí odvlhčovač. Výrobek, který se pyšní výkonem do 20 litrů za den, je zhotoven z plastu a jeho podoba je převážně mobilní. Může vám pomoci při sušení mokrých sklepů, ale také zrychlí vysoušení prádla.

Tip redakce:  Moderní interiérové dveře

Obvlhčovač vzduchu. Víte podle čeho vybrat?

V domácnosti ještě zůstaneme, abychom zmínili koupelnové domácí odvlhčovače vzduchu, které bývají víceméně pevně spojeny se zdí. Jsou aplikovány v prostorách, kde je výskyt samotné vlhkosti a lidí podstatně vyšší.

Obvlhčovač vzduchu. Víte podle čeho vybrat?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz