Objevování kratomu: co je tato tajemná rostlina zač?

Kratom se stal v poslední době velice oblíbenou rostlinou – konkrétně keřem, abychom byli přesní. Najdou se ale i ti, kteří kratom až tak neschvalují. Kratom má samozřejmě své plusy i mínusy. Zajímá vás, co vše vám může kratom nabídnout? Jste jeho odpůrci či milovníci? Pokračujte ve čtení tohoto článku a dozvíte se vše potřebné o této tajemné rostlině!

Co je to kratom?

Kratom je tropický strom, který pochází z jihovýchodní Asie. Vědecký název kratomu je Mitragyna speciosa a patří do stejné čeledi jako kávovníky. Listy kratomu se po staletí používají pro své léčivé vlastnosti. 

Jak užívat kratom?

  • žvýkat
  • sušit a práškovat
  • připravovat čaj 
Tip redakce:  Projezte se ke zdraví s vhodným ovocem

Kratomový čaj

Kratomový čaj se stal také velice oblíbeným zejména u lidí, kteří rádi a dlouho pracují. Kratomový čaj při noční pracovní době vám zajisté zlepší výkonnost a pocit pohody. Pokud patříte mezi sovy, které pracují dlouho do noci, kratomový čaj je pro vás tou správnou volbou

Kratom prodej

Kratom se prodává v několika podobách jako kratom kapsle a kratom prášek. Doporučujeme vyzkoušet obě varianty a poté se rozhodnout, jaká varianta vám více vyhovuje. Kratom se dále používá k léčbě různých onemocnění, včetně úlevy od bolesti, úzkosti a deprese. V posledních letech se kratom stal na Západě populárnějším, protože lidé začali objevovat jeho výhody. Kratom je obecně považován za bezpečný, pokud je užíván zodpovědně. Avšak má kratom vedlejší účinky, o kterých by si lidé měli být vědomi. 

Tip redakce:  Zdraví

Patří mezi ně:

  • nevolnost
  • zvracení 
  • zácpa
  • průjem 

Ke všem těmto potížím je ale potřeba mnoho dalších výzkumů. Jak jsme již zmínili, užívání kratomu berte vážně a nejprve si o něm vždy vše zjistěte. Jako další věc, kterou byste měli mít na paměti, je prodej kratomu neboli od koho si kratom kupujete. Je dobré si vždy najít nejlepšího prodejce, u kterého máte ověřeno, že mý vždy ten nejlepší kratom

Výhody kratomu

Jaké jsou tedy výhody kratomu? Kratom je například vynikajícím prostředkem proti bolesti, jak je již zmíněno výše. Listy obsahují sloučeninu zvanou mitragynine, o němž  je známo, že vyvolává analgetické účinky. Bylo také prokázáno, že kratom je účinný při léčbě úzkosti a deprese. Listy mohou pomoci zklidnit mysl a zmírnit napětí. Kromě toho kratom poskytuje příliv energie a může pomoci zlepšit duševní jasnost. Díky tomu je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají alternativu ke kofeinu. Existuje mnoho dalších potenciálních výhod kratomu, včetně jeho schopnosti posilovat funkci imunitního systému a chránit před některými typy rakoviny. Celkově se kratom jeví jako slibný přírodní prostředek s širokou škálou potenciálních přínosů.

Tip redakce:  V pracovní době k lékaři?

Co si o tom myslíte? Přesvědčili jsme vás, abyste kratom vyzkoušeli? Pokud ne, nevadí,  existuje spousta dalších skvělých produktů, které můžete prozkoumat. Pokud jste však na tuto tajemnou rostlinu zvědaví a chcete ji vyzkoušet, zakoupit si kratom můžete u těchto ověřených prodejců:

Nezapomeňte, že existuje mnoho dalších produktů, které mohou nabídnout podobné výhody. CBD, CBG a HHC jsou stále populárnější, takže nezapomeňte prozkoumat i tyto možnosti!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz