Nůžkové stany

Jako profesionální výrobce nůžkových stanů BRIMO® vás informujeme o produktu a technických parametrech stanů. Našim cílem je abyste byli plnohodnotně informováni jaké vlastnosti mají naše nůžkové stany. Můžete se tak nejen přesvědčit o kvalitě stanů BRIMO® ale umožníme vám stany porovnat s ostatními poskytovateli.

Obrázok, na ktorom je vonkajšie, trávnik, stojaci, pasenie

Automaticky generovaný popis

Nabízíme Vám kompletní a zároveň kompetentní poradenství. Při hledání toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby je nezbytná dobrá rada. Naši poradci jsou profesionálně vyškolení a také mají dlouholeté zkušenosti v oblasti trhů, akcí a výstav. Tímto způsobem se umíme vcítit do vašich potřeb a zajistíme abyste od nás vždy dostali kompetentní a spolehlivou radu.

Rozpoznejte správný produkt

1 / Pokud hledáte nůžkové stany, rychle zjistíte, že téměř každý prodejce na trhu propaguje svůj produkt jako „profesionální výrobek“. Zaměřte se proto na detaily jako jsou technické parametry, například tloušťka stěny profilů konstrukce. Zkontrolujte, zda jsou profily posíleny, zda se komponenty rámu dají přišroubovat nebo jsou jen jednoduše nýtované. Zaměřte se na to, z jakého materiálu sestávají spojovací komponenty, naše stany mají nylonové spoje odolné vůči nárazům a deformacím. Také důležitou roli hraje kvalita a pevnost plachtovin, zda jsou nepromokavé nebo vodotěsné a zda odpovídají třídě požární odolnosti.

2 / Zaměřte se co nejvíce na detail produktu a zda odpovídá danému obrázku i popisu. Produkt, který vám bude doručen by měl být samozřejmě úplně stejný jako ten, který byl zobrazen na obrázcích.

3 / Protože stany používají obvykle několik let sem tam se vyskytne, že je potřebný servis stanu. Proto je zvláště důležité abyste mohli sehnat náhradní díly i po letech. U nás nabízíme během prvních dvou let náhradní díly konstrukce zdarma. Tento benefit si nemůže dovolit žádná konkurence na trhu. Pro spotřebitele platí 5 letá záruka.

Všestrannost nůžkových stanů vás okouzlí. Díky nůžkovému mechanismu je rozložení a složení stanu hračkou. Skladem máme stany v 8 velikostech a 6 barvách. Pokud hledáte reklamní stan s potiskem, firma BRIMO® vám zajistí kompletní servis včetně potisku, expresně rychlého doručení a výrobním procesem. Nabízíme stany včetně příslušenství, potisku nažehlovací nebo sublimační technikou. Naše profesionální nůžkové stany se vyznačují vynikajícími špičkovými materiály. Hliníkové a ocelové profily stanů BRIMO® odolají silným větrem a plachtoviny jsou 100% nepromokavé a odolné vůči silnému UV-záření a povětrnostním vlivům.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz