Nový nábytek nemůže nikoho urazit

Máte ve svém domě spoustu starého nábytku a starožitností a začínáte se v něm cítit tak trochu stísněně a nepříjemně? Je Vám líto zbavovat se kvalitního a většinou ručně zhotoveného nábytku a měnit ho za nový a mnohdy ne tak kvalitní? V tom případě je pro vás vhodnou variantou ponechat si část starého nábytku a část vyměnit za nový a moderní, který vašemu domu vdechne nový život. Výkup nábytku můžete ponechat například na nás, jelikož se v tomto oboru pohybujeme již celou řadu let a vždy víme, jako hodnotu vaše cennosti skutečně mají.

Na nábytku můžete slušně vydělat

Mnoho lidí, aniž by si to uvědomovalo, má doma značné množství vybavení, které má nevyčíslitelnou hodnotu. Pro mnohé je komoda po babičce pouze ohavný kus nábytku, pro sběratele ovšem může znamenat nevyčíslitelnou hodnotu. Zkuste například náš výkup nábytku Praha a vydělejte si jeho prodejem na zcela nové vybavení vaší domácnosti. Pokud si navíc v záloze ponecháte něco starožitného, jako takzvaného solitéra v kombinaci s modernou, bude tento kousek vypadat více než luxusně.

Nezbavujte se všech historických kousků

Pokud máte doma opravdu pestrou sbírku starožitného nábytku, rozhodně se ho nezbavujte zcela kompletně. Ptáte se proč? Především proto, že některé z vašich historických kousků mohou posloužit jako skvostná ozdoba vašeho bytu. Navíc díky tomu tak oprášíte prach ze staré skříně, která stála mezi dalšími komodami a nemohla tak dostatečně vyniknout jako nyní, když je v dané místnosti sama.

Uděláme vám cenu, o jaké se vám nesnilo

Nesnažíme se, jako mnoho jiných obchodníku vydělávat na tom, že od laika koupíme cennou věc, kterou podhodnotíme a vyděláme tak na jeho neznalosti. Naopak Vám mile rádi uděláme cenový odhad ještě před samotným prodejem. Pokud bude potřeba pro nábytek či jiné historické kousky si rádi přijedeme až k Vám domů a na naše náklady si věci také odvezeme. Platíme v hotovosti a vždy adekvátně stáří, hodnotě a především historické ceně daného kusu nábytku či jiné cennosti. O výkup starožitného nábytku se tak s námi rozhodně nemusíte bát.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz