Nezávislé teplovzdušné topení Planar: Praktické topení do automobilů

Nezávislé teplovzdušné topení Planar nabízí mnoho výhod, jeho montáž je rychlá a jednoduchá, snadno ho lze tak umístit do kabiny vozu. Ihned od spuštění topí, hodí se tak kamkoliv, kde je třeba rychlé vyhřátí prostoru.

Teplovzdušná topení

Nezávislé teplovzdušné topení Planar je praktickým pomocníkem, kterého oceníte zejména při přepravě nákladů citlivých na nízké teploty. Hodí se také do interiéru pro přepravu osob během chladného počasí. I přes časté zastávky například městské hromadné dopravy tak v kabině zůstává příjemná a stálá teplota. Palivo lze dodávat z palivové nádrže, či případně ze samostatné nádrže. Vybírat můžete z různých modelů dle výkonu. Vyberete tak ten pravý typ pro konkrétní dopravní prostředek.

Tip redakce:  Autodoprava Praha Autodoprava Kučera

Planar 2D

Prvním z typů nezávislého topení je Planar 2D, který je nabízen s napětím napájení 12 či 24 V. Sada obsahuje ohřívač vzduchu, čerpadlo, ovládací panel a potřebné kabely. Součástí je také výfuková hadice, izolace výfuku a 7,5litrová nádrž. Samozřejmě nesmí chybět ani tlumič sání a výfuku, v sadě najdete také návod v češtině. Tento model má nejmenší rozměry z řady Planar, hodí se tak i do malých automobilů. V montážní sadě najdete vše potřebné, montáž je tak snadná.

Planar 44D

Druhým nabízeným modelem je Planar 44D. I u tohoto typu můžete vybírat mezi napětím 12, nebo 24 V. Hodí se do kabin či spacích zón nákladních automobilů. Díky svému výkonu skvěle vytopí i interiér mikrobusů, karavanů, či třeba kajut plavidel provozovaných v mírných klimatických podmínkách. Jeho vlastnosti umožňují využívat ho v různých dopravních prostředích, kde je potřebné rychlé vyhřátí kvůli extrémním podmínkám.

Tip redakce:  Prodej a nákup vozidel mezi sebou napřímo

Nezávislé teplovzdušné topení je praktickým vybavením, přičemž nabízí ty nejlepší vlastnosti. Ať už jím chcete vybavit jakýkoliv dopravní prostředek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz