Netrapte se s úklidem nebytových prostor

Vlastníte kancelář či komerční prostory a řešíte, zda v nich trávit čas navíc kvůli úklidu? To rozhodně není dobrý nápad. Radši svěřte uklízecí práce specializované firmě, která si s úklidem hravě a rychle poradí.

Pečlivý a pravidelný úklid

Aby byla udržena maximální čistota ať už doma, nebo v kanceláři, je potřeba uklízet pravidelně. Pravidelný úklid kanceláří v Praze je prováděný profesionální firmou za pomoci vlastní úklidové techniky. Vyškolení zaměstnanci používají k uklízení tu nejlepší techniku, která zajistí dokonalou čistotu. Samozřejmostí je použití ekologických prostředků. Co se týká času, kdy bude úklid prováděn, ten záleží čistě jenom na vás. Zároveň nemusíte mít obavy, že dojde k nechtěnému poškození vašeho majetku. Firma má pojištění odpovědnosti až do výše 5 milionů korun.

Tip redakce:  Broušení je základem každé výroby. Mají vaši zaměstnanci s čím brousit?

Co úklidové služby obnášejí?

Úklidové firmy v Praze mají portfolio svých služeb opravdu rozsáhlé. Do jejich nabídky spadá generální a pravidelný úklid, mytí oken, strojové čištění podlah a garáží, úklid po malování, čištění zámkové dlažby, dokonce i odvoz odpadu a suti.

Garance poskytovaných služeb

Za pečlivým úklidem pracovníků stojí pravidelné kontroly, které zaručí vždy perfektně odvedenou práci. Zaměstnanci těchto úklidových firem jsou pravidelně školeni, aby dosahovali co nejlepších výsledků.

Když chcete něco navíc

Úklidové služby v Praze se neorientují jen na samotný úklid. Jejich náplní jsou též venkovní údržbové práce, jež jsou zaměřeny na péči o zeleň v parcích a zahradách. Dle vašeho přání vám posekají trávník, vysejí traviny či provedou položení travního koberce. Součástí těchto činností jsou také hnojení, kropení a vertikutace trávníků. V zimě úklidové firmy zajistí odklízení sněhu jak pomocí profesionálních fréz a zametačů, tak i ručního odhazování lopatou například ze schodů.

Tip redakce:  Pracovní oděv včetně pracovní obuvi právě pro vás

6 Komentáře od “Netrapte se s úklidem nebytových prostor”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz