Největší výhody a nevýhody robotické sekačky

Robotická sekačka zajistí, že se o údržbu své zahrady nebudete muset vůbec starat. Jaké má tento druh sekačky výhody a na co si naopak dát pozor? Podívejte se na přehled výhod a nevýhod nejmodernějšího druhu sekačky na trhu.

Robot jako nejlepší řešení?

Vždy záleží na konkrétní podobě vašeho pozemku. Zatímco někdo nedá dopustit na zahradní traktory, jelikož je možné je použít během celého roku, jiní lidé preferují benzínové sekačky. Proč se ale snažit a nenechat práci jen na technice? Svůj volný čas přeci můžete využít i jiným způsobem než jen pravidelnou údržbou své zahrady. Zatímco se budete projíždět na kole se robot bude starat o dokonalou podobu vašeho trávníku.

Tip redakce:  Plotové panely pro rychlé zabezpečení pozemku

Do těchto prostor robota nedostanete

I když se na první pohled může zdát, že robot vydrží všechno, je tento typ sekačky nejvíce vhodný pro rovné zahrady. Členitý povrch není pro robotické sekačky bezpečný. Pokud ale zvolíte stroj ve vyšší cenové hladině, nebude problém ani toto. Stačí jen před prvním sekáním robota naprogramovat. Ten si následně zapamatuje cestu, kudy může jezdit. Kytky tak budou v bezpečí před posekáním, a zároveň se sekačka nedostane do nesnází v členitém terénu.

Sekání kdykoliv si budete přát

Kromě řešení členitosti terénu je robot naprosto spolehlivý přístroj. Postará se o pravidelné sekání, o které se nemusíte starat. Můžete si tak odjet na dovolenou, nebo se prostě a jednoduše věnovat rozdílným aktivitám, které vám přinesou radost. O údržbu zahrady se vám postará technika.

Tip redakce:  Zahradní lehátka pro pohodové léto

Dokonalá výživa pro zahradu

Díky robotické sekačce budete mít možnost zajistit trávníku pravidelné sekání. To podporuje podrost, takže bude trávník mnohem hustší. Reprezentativní podobu zeleně na vašem pozemku si tak dokonale vychutnáte.

Pokračuje tam, kde přestal

Robotická sekačka se během práce může začít vybíjet. Sama si v tomto případě zajede na svou nabíjecí stanici a opět se plně nabije. V práci pokračuje tam, kde přestala.

Robotická sekačka se hodí pro mnoho zahradních prostorů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz