Nechte se inspirovat letními trendy

Období letních prázdnin je už v plném proudu a počasí posledních dnů nám konečně odhalilo svou přívětivou podobu. Teploty venku zdolávají třicetistupňová vedra a to pro mnoho z nás znamená jedno – odložit rutinní povinnosti a vydat se na letní dovolenou anebo nejbližší vodní plochu. Ovšem ani během léta bychom neměli zanedbávat svůj vzhled. Pokud chcete vědět, jaká móda vévodí tomuto létu, pokračujte ve čtení těchto řádků.

dvoubarevna-tunikaToto léto určitě nešlápnete vedle, pokud svůj outfit ozvláštníte o tuniku. Tuniky jsou naprosto ideální volbou, míříte-li k rybníčku, na písečnou pláž anebo na skleničku vychlazeného letního koktejlu. Tento rafinovaný kousek oblečení je možno doplnit různými doplňky, mezi které můžeme zařadit například dlouhé náhrdelníky s aplikacemi, perlové řetízky nebo jiné skvosty, které celkový outfit náležitě podtrhnou a dodají vám šmrnc.

Tip redakce:  Kotníkové boty a dámské oblečení vám vydrží nejen tuto zimu

V případě, že dáváte přednost klasice a dámské tuniky vás zrovna nelákají, není nic snazšího, než doplnit šatní skříň o stylové tričko. Dámská trička můžete nosit nejenom v letních měsících, ale i na podzim nebo v období jara. V současné době se velké oblibě těší dámská trička vyvedená ve fosforeskujících barvách – zelené, oranžové, růžové a žluté. Pokud s těmito barvami příliš experimentovat nechcete, nikdo vás do toho samozřejmě nutit nebude. Triček je na našem trhu opravdu neskutečné množství a výběr je pouze na vás.

A kde dámské topy, trička nebo jiné letní zboží koupit? Pokud zrovna neholdujete klasickému tunika-268x300nakupování v přeplněných obchodních centrech, objevte modernější alternativu a nakupujte nové hadříky prostřednictvím internetových obchodů anebo aukcí. V rámci svého online nakupování můžete zakoupit skutečné skvosty a kousky, které se na pultech obyčejných prodejců jen tak neobjeví. Navíc se také vyhnete sáhodlouhým frontám před kabinkami případně podobným frontám u pokladen. Pozor si dávejte pouze na výběr vhodné velikosti. Zpětné vyměnění za jinou je občas velmi složité.

Tip redakce:  Jídelníček na hubnutí a jeho specifika

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz