Nechirurgický lifting Ulthera

Lifting obličeje slouží k omlazení kůže v obličeji. Pomůže vám se zbavit viditelných znaků stárnutí pokožky a navrátí její mladistvý vzhled a pružnost. Neinvazivní lifting využívá vysokofokusovaný ultrazvuk.

Výhody liftingu Ulthera

Lifting je možné kombinovat s dalšími zákroky (například blefaroplastikou) a dosáhnout tak ještě lepšího výsledku. Ale i samotný lifting Ulthera si dokáže poradit s mnoha estetickými vadami, jako jsou například pokleslá obočí a horní víčka, pokleslé kousky rtů nebo povislá a ochablá kůže na bradě a krku. Pomůže vám také při snížené pevnosti kůže a podkožních struktur obličeje, nebo pokud byste toužili po přerozdělení měkkých tkání ze středních partií obličeje do spodních. Obecně se lifting Ulthera používá na ošetření oblastí obličeje, krku nebo dekoltu.

Průběh zákroku

Princip zákroku Ulthera (ultraterapie) spočívá v působení ultrazvukových impulsů na spodní svalovou aponeurotickou vrstvu (takzvanou SMAS), která se skládá z kolagenu a elastinu. Ultrazvuk proniká do této vrstvy a zevnitř zahřívá kolagenová vlákna, čímž stimuluje novou tvorbu elastinu a pokožka se díky tomu stává pružnější. Zákrok trvá přibližně čtyřicet minut a není po něm nutná žádná rekonvalescence. Účinek ošetření bývá patrný již po pár dnech, i nadále se však kůže zpevňuje, a to až po dobu půl roku.

Nechirurgický lifting je ideální pro ty, kteří mají strach ze skalpelu a volí šetrnější metodu pro organismus.

Pro koho je zákrok vhodný?

Předtím, než se vypravíte na absolvování zákroku, doporučujeme osobní konzultaci o možnosti efektivního řešení právě pro vás. Například se můžete poradit s odborníky na pražské klinice estetické medicíny Altos. Je totiž možné, že budete moci absolvovat nejen zmiňovaný ultrazvukový lifting, ale i kombinovaně s některou injekční procedurou ještě účinnější spojení.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz