Nebojte se vlastního podnikání

Rozjezd vlastního podnikání je pro mnohé lidi cestou, jak se postavit na vlastní nohy a získat v rámci kariéry seberealizaci a hlavně svobodu. Na druhou stranu s sebou nevyhnutelně přináší řadu rizik. Jak je eliminovat?

Co je franchising a co nabízí Extéria

Stále více lidí se z tohoto důvodu uchyluje především v začátcích k franšíze. Franchising (neboli počeštěle franšízing) je podnikatelský systém, který umožní na základě licence využívat know-kow a obchodní značku.

Jedním z takových projektů je franšízový koncept Extéria. S jeho pomocí si zájemci mohou otevřít vlastní pobočku, která poskytuje poradenství v oboru BOZP a požární ochrany. Nejenže se tak uchýlíte pod hlavičku zavedeného projektu, který vám poskytne veškeré potřebné know-how.

Proč podnikat s franchisingovým systémem

Získáte i podnikatelskou jistotu. V takovém případě se jednak jedná o již fungující podnikatelský nápad, který si své zákazníky najde sám, protože již o značce mají povědomí. Podle dostupných statistik totiž první rok své existence překlene pouhých 10 % podnikatelů.

Navíc v takovémto případě podnikáte v oblasti, která nepodléhá žádným prudkým změnám z důvodu trendovosti. BOZP a požární je problematikou, kterou upravuje zákon, a z legislativy také vyplývají podnikatelům jejich povinnosti. O těch navíc řada z nich nemá absolutně žádné povědomí, dle průzkumů to může být dokonce až alarmujících 40 %. Lze proto váš podnikatelský záměr pokládat na rozdíl od mnoha jiných za udržitelný.

Jak na podnikání prakticky

Pokud se rozhodnete podnikat pod křídly Extéria, vše, co nezbytně potřebujete, se samozřejmě předem naučíte. Nemusíte tak být na danou problematiku specialistou, navíc dostáváte ekonomický koncept a můžete počítat s pomocí ohledně vytipování adekvátních prostor a jejich vybavení. Současně nad sebou budete mít vždy dohled, který vám pomůže se vypořádat s případnými problémy.

Při dodržování zásad, které se naučíte, byste však měli podnikat bez obtíží a dospět k návratnosti své investice již za zhruba osm měsíců. To je především způsobeno sestavením celého záměru, který si tak může dovolit udržovat ve srovnání s konkurencí nižší ceny – pro zhruba 89 % klientů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz