Nebojte se permanentního make-upu: Vyřeší za vás spousty starostí!

Permanentní make-up je v dnešní době běžná a bezpečná procedura, které není třeba se bát. Tento druh líčení usnadňuje život ženám s nabitým rozvrhem a zároveň zvedá sebevědomí. Podtrhuje přirozenou krásu a zkušené kosmetičky vychází vstříc přáním klientky. Jak taková procedura probíhá a kdo ji využívá? 

Beauty ART – kosmetický salon Praha je připraven poradit

Permanentní make-up podtrhne přirozené rysy a zvýrazní tvář. Líčení pak bude odrážet vaši přirozenou barvu pleti, vlasů i očí. To zajistí přirozený a elegantní vzhled. V Beauty ART – kosmetický salon Praha před samotnou procedurou probíhá konzultace se zkušenou kosmetičkou, která si vyslechne, jakou část obličeje chcete takto vylepšit. 

Po zhodnocení vybere odbornice vhodný odstín pigmentu a ten poté aplikuje pomocí mikro-jehliček do pokožky. Předtím je na kůži klientky nanesen speciální anestetický gel, který znecitliví požadovanou část pokožky. Klientka necítí bolest, ale jen vibrace jehličky a lechtání. Permanentní make-up vydrží zhruba 3-5 let. Upravuje se jím obočí, které získá nový tvar, hustotu i délku. Rty se mohou touto metodou konturovat, stínovat a výplní se docílí vylepšení tvaru. Permanentní make-up na víčka zase zvýrazní oči. 

Kdo využívá permanentní make-up? 

Permanentní make-up využívají především ženy, které se chtějí cítit upravené a sebejisté po celý den, ale nechtějí trávit dlouhou dobu u zrcadla. Dále si ho chválí milovnice sportu, bazénů a saun, protože se nemusí dlouho odličovat a pak zase líčit po odchodu z posilovny či SPA. 

Využívají ho i ženy s jizvičkami, protože permanentní make-up zakrývá i toto nedokonalosti a dodává ženám sebevědomí. Také si ho vybírají klientky se silnými problémy se zrakem, protože denní líčení pro ně není možné. 

Beauty ART – manikúra Praha 1 ví, jak na vaše nehty 

Uvažujete i o péči pro nehty? I to můžete nechat na odbornicích v Beauty ART – manikúra Praha 1. Máte rády klasiku a přirozený vzhled? Pro ten je tu francouzská manikúra. Pokud toužíte po pevných nehtech, je tu japonská manikúra P-Shine, která působí i proti lámání. Pokud chcete nehtům vrátit zdraví a přirozený lesk, zvolte Jessica Systém. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv metodu, tak v Beauty ART bude mít garanci té nejkvalitnější kosmetiky. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz