Navštivte restauraci a historický sál Zámecké jízdárny v Českém Krumlově

Objekt Zámecké jízdárny provozuje společnost Auviex. Není to pouze otáčivé hlediště, kterým Český Krumlov proslul, ale je to i ojedinělá stavba z 18. století ve stylu vídeňského rokoka, která spadá do Jihočeského kraje. Historický sál Zámecké jízdárny, který se honosí vynikající akustikou a který při stolovém uspořádání pojme 400 hostů, při koncertním až 650 hostů, je připraven na pořádání vašeho eventu, konference, kongresu, nejrůznějších firemních akcí, kulturních akcí a společenských akcí, jako jsou například módní přehlídky, show, výstavy a vernisáže.

Restaurace v předsálí Zámecké jízdárny skýtá 60 míst

Zatímco v restauraci Zámecké jízdárny můžete poobědvat, popít lahodnou kávu a prožít příjemné chvíle při procházce zámeckým parkem, historický sál Zámecké jízdárny vás rád uvítá na tanečním kurzu, maturitním plese či lékařské konferenci. Restaurace v předsálí Zámecké jízdárny skýtá 60 míst a je vhodná pro skupinové stravování. Může jím být například svatební hostina po svatebním obřadu, firemní oběd po firemní oslavě, firemní párty nebo jiné akci. Těchto 60 míst může také velmi významně rozšířit kapacitu sálu a navýšit tak počet hostů při konání akcí s ještě početnější nutnou kapacitou, než poskytuje samotný sál Zámecké jízdárny.

Tip redakce:  Levná dovolená 2014 – když zvažujete Chorvatsko

Je možné i zastřešení respiria před budovou Zámecké jízdárny

Pokud se chystáte pořádat větší kongres a početnější společenskou akci, která bude čítat až 700 osob, potom požádejte o zastřešení respiria před budovou Zámecké jízdárny. Zastřešení je možné i v zimním období. Objekt Zámecké jízdárny je vybaven velkokapacitním parkovištěm. Provoz Zámecké jízdárny je celoroční – zadat si tedy konání své akce můžete během celého roku. Totéž se týká provozu restaurace Zámecká jízdárna.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz