Náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 060, UNC 750 a UNC 061 se vždy hodí

Jakožto jednatel stavební firmy, která si musí neustále hlídat svůj rozpočet, je pro mne každý stroj, který se dá pořídit včetně náhradních dílů za dobrý peníz, velmi dobrým pomocníkem. Není tomu tak dávno, co jsem narazil na smykem řízený nakladač UNC, který by pomohl při zakázce na rekonstrukci dětského hřiště a také školní parcely, která již leccos pamatuje. Samozřejmě mě rovněž zajímalo, jak to bude v případě, kdy budu shánět náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 060, UNC 750 a UNC 061, jaká bude jejich cena, dostupnost a tak dále, v tomto případě jsem se nestačil divit, jak skvělé ohlasy tyto stroje včetně náhradního příslušenství měli. Neváhal jsem tak s koupí jednoho takového UNC stroje a naši pracovníci, kteří jsou způsobilí k jeho řízení, si práci s ním rozhodně nemohou vynachválit. Rekonstrukce dětského hřiště tak může započít.

Tip redakce:  Před začátkem sezony kontrola alu disků i pro motorkáře

Náhradní díly na nakladače UNC jsme pořídili za hubičku

Jak tomu tak bývá i u novějších strojů, někdy se stane situace, která si žádá rychlou pomoc v případě opotřebení či úpadku některého náhradního dílu při práci. Tyto nehody se bohužel stávají, a tudíž je dobré mít náhradní díly na nakladače UNC stále po ruce. Naštěstí jejich koupě náš rozpočet příliš nezasáhla, ba naopak by se dalo říci, že to byl nákup za hubičku. I tak stále kladu na srdce stavbařů, kteří se rekonstrukcí zabývají, ať si při manipulaci s UNC strojem přece jen dávají větší pozor.

Lopata pro nakladače UNC byla v režii stavbařů

Když přišla řeč na to, jaká lopata pro nakladače UNC bude při pracích využita, vložil jsem svou plnou důvěru k výběru do mých stavbařů. Přece jen se v těchto věcech příliš neorientuji a tak si nechám rád poradit od lidí z oboru. Ve finále se tak pořídila jak lopata bezzubá, tak i ozubená a musím uznat, že práce na hřišti probíhají v opravdu rekordním čase. Evidentně si zde první děti budou moci hrát ještě letos, což je naprosto skvělé.

Tip redakce:  Dětský svět plný her a ježdění

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz