Náhradní díly Ford se mi budou vždy hodit

Již od mých pětadvaceti let miluji značku Ford. Jsem jejím skalním fanouškem a v mé garáži rozhodně nechybí jeden nový exponát, na který jsem velmi pyšný, neboť jsem si ho pořídil právě nedávno. Na mé zahradě, respektive na „vrakovišti“ jak hanebně mé místo odpočinku, kde trávím čas se svými auty, manželka nazývá, jich mám téměř již pět. Proto se mi vždy hodí náhradní díly Ford, které jsou v posledních letech stále hůře k sehnání, tedy alespoň z mého pohledu. Kvituji tak každou příležitost, jak se k novým či již starým kouskům, které se mohou hodit do mých aut dostat. A zrovna nedávno se mi podařilo sehnat kousek, v který jsem již nedoufal, ovšem byla se mnou i má manželka a když zjistila, že daná společnost zařizuje i likvidaci starých aut, přišel na řadu rodinný rozhovor o rozloučení se s alespoň těmi nejstaršími vozy, které hyzdí zahradu, na které plánuje jezírko, hřiště pro dítě a skalku.

Tip redakce:  Autozastavárna pomůže ve finanční tísni

Ford vrakoviště jsem musel navštívit

Ač jsem se snažil zuby nehty ochránit svá auta, nevyšlo mi to a po naléhání mé manželky, která je momentálně těhotná, což ji dostatečně omlouvá, jsem musel Ford vrakoviště chtě nechtě navštívit a mých tří miláčků, jak je důvěrně nazývám, jsem se musel zbavit. O vše spojené s likvidací, včetně „vykuchání“ vozu od dílů, které by se mohli hodit a já je mohl zpeněžit, se postarala sama firma, která je plná schopných odborníků a já tak vím, že jsem své vozy vložil do těch správných rukou, alespoň tím se totiž každý den uklidňuji.

Vrakoviště Ford jako místo posledního odpočinku mých srdcovek

Tip redakce:  DO PRÁCE NA KOLE

Ne zcela dobrovolně jsem vrakoviště Ford zvolil místem posledního odpočinku mých vozů, které na naší zahradě stáli již patnáct let. Ovšem rodina musela být upřednostněna a já tak v místě, kde několik let stáli mé vozy, vybuduji perfektní místo pro rodinnou oázu klidu a tak místo pro mého nenarozeného syna. Musím tak ve finále uznat, že jsem se nemohl rozhodnout lépe a že bylo již načase se rozloučit se svou mládeneckou zálibou. I tak ale stále oplývám dva zbylé Fordy a také mého nového, který hrdě stojí v garáži.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz