Nábytek, který má v dětském pokoji své místo

Rozhodli jste se zařídit dětský pokoj? Chcete dětský pokoj svých ratolestí vyšperkovat k dokonalosti? Možná si nejste jistí tím, co má v dětských pokojích své místo a co nikoliv. V dětském pokoji by se rozhodně mělo nacházet několik druhů nábytku, postel je samozřejmostí. Jenže co dalšího se v dětských pokojích má vyskytovat, jaký další nábytek má v dětských pokojích své místo?

Pokud zařizujete dětský pokoj, pravděpodobně se snažíte, aby byl nadčasový a abyste ho nemuseli měnit co druhý rok. Dítě opravdu nemusí mít pokoj plný samolepek dinosaurů nebo princezen, zamiluje se i do pokoje, který bude zařízený neutrálně, leč zkrátka dětsky. 

Aby bylo zařizování dětského pokoje o něco snazší, víme, jaký nábytek má v dětských pokojích své místo. 

Stůl a židle, to do dětského pokoje patří

Do dětského pokoje patří bezesporu stůl a židle. Když jsou děti malé, u stolu si malují a vyrábí. A když vyrostou, začínají si u stolu a pohodlné židle dělat své domácí úkoly. Stoly s židlemi jsou rozhodně nedílnou součástí dětských pokojů, proto dětem pořiďte tento nábytek. Abyste nemuseli kupovat neustále nové židle, existují takzvané rostoucí židle, jež jsou jako stvořené hlavně pro děti ve vývoji. 

Sedací vaky zaručí jedinečnost pokoje

Chcete, aby dítě mělo pokoj naprosto jedinečný a originální? Pak pořiďte dítěti do pokoje sedací vak, který je označován za trend ve světě bydlení. Aktuálně je možné koupit sedací vak v podobě fotbalového míče, což je přesně to, co nesmí chybět v žádném chlapeckém pokoji. 

Tip redakce:  Neplatiči alimentů přicházejí o řidičáky

Rozkládací křesla pro dětské návštěvy

Mají vaše děti kamarády, kteří u vás neustále přespávají? Nemusíte jim rozkládat pohovku v obývacím pokoji, pořiďte dětem do pokoje rozkládací křeslo, které je pro dětské návštěvy jako dělané. V pokoji pak nachystejte jen deku a pár polštářů a velké noční dobrodružství může začít. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz