Na přihlášení do soutěže PowerUp máte už jen týden! Nepropásněte šanci vyhrát 30 000 eur

Do soutěže pro startupy v oblasti energetiky a čistítcích technologií PowerUp! se můžete hlásit už jen do 19. dubna. V letošním ročníku soutěže můžete vyhrát 30 000 eur.

Soutěž PowerUp! je určena startupům z odvětví energetiky a čisticích technologií. Vítány jsou i firmy s řešeními v oblasti mobility, kybernetické bezpečnosti, chytrých měst a technologií omezujících emise škodlivých prachových částic v ovzduší.

Ti nejlepší získají až 150 000 eur

Vedle hlavní ceny ve výši 30 000 euro nabízí soutěž také finanční odměny za druhé a třetí místo (10 000 euro a 5 000 euro). Autoři nejzajímavějších projektů se zúčastní prestižního akcelerátoru EIT InnoEnergy Highway®, který nabízí financování až do výše 150 000 eur.

„Nejenže projekty financujeme, ale také je podporujeme do té doby, než si na sebe začnou vydělávat samy. Pomáháme s budováním týmu, školeními, koučováním či mentoringem. Zároveň firmám usnadňujeme komunikaci s finančními institucemi a spolupracujeme na vývoji samotného produktu. Spolupracujeme s výzkumnými ústavy a vysokými školami, a proto můžeme ke spolupráci přizvat odborníky z různých oborů.“ vysvětluje výkonný ředitel společnosti EIT InnoEnergy Central Europe, Jakub Miler.

Tip redakce:  Přeprava z bodu A do bodu B nebyla nikdy jednodušší

V květnu se účastníci PowerUp! zúčastní bootcampů a národních finále. Vítězové postoupí do pražských bootcampů s evropskými mentory a velkého finále, které se bude konat dne 19. června.

Pomozte chránit životní prostředí

Michał Kraszewski, Business Creation Manager z EIT InnoEnergy zdůrazňuje, že díky PowerUp! můžete svým projektem přispět ochraně životního prostředí.

„Příkladem je projekt Bin-e vyvinutý polským týmem. Jde o inteligentní odpadkový koš, který sám rozeznává a třídí komunální odpad. K dnešnímu dni už startup prodal více než 100 těchto zařízení a nedávno získal dotaci téměř 500 000 euro.

 

Chcete-li se zúčastnit soutěže, je třeba mít k dispozici prototyp a soutěžní tým. Přihlášku najdete na:

www.powerup.innoenergy.com

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz