Multifunkční zařízení GPS

GPS navigace do auta jsou velmi multifunkčními zařízeními, která už zdaleka jenom neradí, jestli máte odbočit doleva nebo doprava na další křižovatce. Anglicky Global Positioning Systém byl původně vojenský systém navigace, který byl ale postupně zpřístupněn i běžným uživatelům jako jste vy. Jelikož ale v dnešní době téměř žádné elektronické zařízení neslouží pouze jedinému účelu, nejinak je tomu i v případě GPS navigací do auta. Tu si můžete připevnit k palubní desce nebo přisát na okno přísavkou, v takovém případě ale pozor na omezenou viditelnost řidiče skrz čelní sklo. Podívejte se, které všechny aplikace GPS navigace zvládne:

Navigování

Jak již bylo řečeno, navigování je základním úkolem GPS. Zobrazí aktuální mapu a vás do ní zasadí. Snadno s ní vyhledáte svůj cíl a poté spustíte navádění. Navigace vám graficky ale i zvukově bude včas a opakovaně oznamovat, kudy máte jet – kterou odbočkou, kterým výjezdem na kruhovém objezdu, kterým pruhem. Na displeji budete rovněž vidět, jak dlouho do cíle zhruba ještě pojedete, a kolik je to kilometrů.

Hlídání silničních pravidel

Především modernější a dražší verze navigace do auta tyto vlastnosti mají. Podle vaší aktuální polohy vám budou oznamovat, jakou maximální rychlostí můžete jet a pokud ji náhodou překročíte, upozorní vás na to, že máte sundat nohu z plynu. Rovněž za vás dají pozor na radary. Pokud si pořídíte GPS navigaci s přístupem na internet, budete mít po ruce neustále i přehled dopravní situace. Kde je objížďka, kde se stala nehoda, kde je zkrátka nějaký problém. A samozřejmě trasu vám potom přehodnotí.

Zábava i povinnosti

GPS navigace s podporou zájmových bodů vám zajistí pohodlí ve všech vašich potřebách. Jakmile pocítíte nutkání odskočit si nebo zatoužíte po kelímku kávy, vyhledává vám nejbližší benzínku a dovede vás tam. Na mapě umí zobrazit dále restaurace, ubytování, obchody, kulturní či jiná důležitá střediska.

řipravit na zpomalení či čekání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz