Motorkářský rock všude, kam se podíváš

Kapela 100na100 slaví čím dál tím větší úspěchy. Od podpisu smlouvy s hudební agenturou Nemoros jde jejich kariéra raketově vzhůru a dozvídá se o nich čím dál tím víc lidí. A musíme říct, že si to opravdu zaslouží. Tito nadšení a pracovití milovníci rocku a motorek se totiž nezastaví a neustále makají na tom, aby měli svým fanouškům co předvést a mohli se s nimi dělit o svoji parádní muziku. Čeho všeho už se jim podařilo dosáhnout?

Pandemie dobrou hudbu nezastaví

Skutečnost, že byly v minulém roce zakázané koncerty naživo, členům kapely 100na100 rozhodně nepřekazila jejich rozkvět. Inspirovali se jednou svou písní a dál na svojí hudbě pracovali, tentokrát ve studiu. Proto když se opatření trochu rozvolnila, mohli vydat svoje v pořadí již třetí CD s názvem Blbej ro(c)k, jehož titulní klip slavil na YouTube obrovský úspěch. Kapela vydání nového CD rovnou spojila s koncertovým turné, na kterém proběhl křest alba. Kapely si všimla už i další média, můžete si tak poslechnout například jejich rozhovor na stránce Kluboofka, nebo rozhovor na YouTube. A na léto už jsou naplánovány další a další koncerty.

Tip redakce:  Projekt NA VACKOVĚ nabídne perfektní bydlení téměř v centru Prahy

100na100 už je k poslechu také z rádia

Poté, co kapela 100na100 ovládla YouTube, Bandzone a Spotify, proráží nyní i na rozhlasových vlnách. Možná už se vám podařilo ji zaslechnout v některém z rádií. Zájem o jejich hudbu a navázání spolupráce projevila například rádia Color, Hey, Géčko a mnohá další. Odteď už jsou tedy songy kapely 100na100 k zaslechnutí nejen na všech jejich koncertech a turné, na YouTube či Spotify, nyní už je můžete zaslechnout i běžně v rádiu. A věříme, že počet rádií, které budou jejich hudbu hrát, se ještě pořádně rozroste. Je tedy jasné, že s hudbou kapely 100na100 se budeme potkávat čím dál tím častěji. A to je dobře, protože za poslech rozhodně stojí!

Tip redakce:  Sociální politika a její úloha v ČR

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz