Motorkáři mají letos nejlepší sezónu díky krásnému počasí

I když někomu krásné počasí vadí (vysoké teploty a vydatně svítící slunce nemusí být někomu příjemné), jiný ho preferuje. Například motorkářům hezké počasí hraje do karet. Vždyť díky němu mohou usednout na svou milovanou motorku a mohou se vydat na krátký nebo dlouhý výlet nejen po České republice. Pokud byste se zeptali motorkáře, jak hodnotí letošní sezonu, řekl by, že fantasticky. Krásné počasí je pro motorkáře důležité, jízda v dešti nebo na zamrzlé silnici není zrovna bezpečná. Stejně jako není bezpečná jízda s nesprávným oblečením.

Letošní krásné počasí je synonymem pro skvělou motorkářskou sezonu. Určitě jste letos narazili na desítky vášnivých motorkářů, kteří projížděli vaším městem. Jízd na motorce si majitelé motorek užili (a ještě užívají) víc než dost, mnozí však utrpěli ztráty v podobě roztržené moto bundy nebo zničených bot na motorku.

Tip redakce:  Pneu na UNC lze sehnat přehledně v e-shopu

Každý motorkář ví, že usednout na motorku bez vhodného oblečení, je velice nebezpečné, a tak je třeba do nového moto oblečení investovat. Co je všechno třeba pokoupit a kde se všechno potřebné sežene?

Jezděte bezpečně s vhodným moto oblečením

Pokud jste se stali motorkářem v nedávné době, jelikož jste chtěli využít stále aktuálního hezkého počasí, možná jste zapomněli na to, že se neinvestuje jen do motorky, ale také do moto oblečení. I díky oblečení bude jízda na motorce o něco bezpečnější.

Součástí základní výbavy každého motorkáře je bunda na motorku a kalhoty na motorku, existuje však alternativa v podobě kombinézy, která je pohodlnější, za to je méně praktická. Důležité jsou také boty na motorku (nemůžete přece na motorku usednout v běžných plátěných teniskách) a také rukavice.

Tip redakce:  Výrobce kovových modelů aut KADEN slaví sedmdesátiny

Neopomeňte chrániče, které zajistí vaše bezpečí.

Kde všechno potřebné seženu?

Motorkáři si oblíbili e-shop Motonero.cz, a to z jednoho prostého důvodu – najdou zde vše, co potřebují. Ať už sháníte oblečení na motorku, moto díly nebo případně cokoli pro adrenalinový sport zvaný motocross, zde vše najdete rychle a v přehledných kategoriích.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz