Mobilní klimatizace? Naučte se ji správně používat

Ne každý vlastní klimatizační jednotku, která by byla součástí jeho domu, protože se toto řešení často nevyplatí. Navíc pokud na něj nemáte potřebné finanční prostředky, když dům stavíte, mnohdy o klimatizaci ani neuvažujete. Pokud se nechcete pouštět do složitých stavebních úprav, je dobrým řešením mobilní klimatizace. Jedná se o zařízení, jehož přednosti oceníte především během horkých letních dnů.

Co dělat, aby mobilní klimatizace fungovala správně

Mobilní klimatizaci si nestačí pouze koupit a zapojit. Ještě před pořízením pro ni vyberte vhodné místo, které by mělo splňovat několik požadavků. Myslete na to, že musíte z místnosti ven vyvést flexibilní hadici klimatizační jednotky. Ideální je si pro klimatizaci připravit díru ve zdi. Tou pak už hadici snadno protáhnete. Chybou je umístění klimatizace u pootevřeného okna nebo dveří, protože teplý vzduch z venku snižuje její výkon. Hadice by rovněž neměla být příliš narovnaná. Klimatizaci ani nepřirážejte na zeď, protože pak do ní nemůže správně proudit teplý vzduch.

Tyto chyby mohou stát za nedostatečným výkonem vaší klimatizační jednotky. Myslete proto na ně včas a při instalaci mobilní klimatizace si raději nechte poradit od odborníků, abyste z ní vytěžili maximum. Protože se jedná o mobilní řešení, můžete samozřejmě klimatizaci libovolně přenášet. Vždy byste ale pro ni měli mít připravené vhodné místo.

Nakupujte výhodně online

Mobilní klimatizační jednotky včetně montáže pořídíte v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz, který má na svých webových stránkách připravený široký sortiment klimatizací, ventilátorů, zvlhčovačů i odvlhčovačů. Klimatizace nabízí za dobré ceny a v nabídce má i několik velmi propracovaných modelů, které mohou chladit i ohřívat vzduch, zvlhčovat, odvlhčovat a všechny data získáte prostřednictvím přehledného displeje. Oceníte také možnost dálkového ovládání, které nenaruší vaši domácí pohodu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz